Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek kétségbe esni, mit...

Kezdek kétségbe esni, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2hónapja nem tudok elhelyezkedni és állást találni, lassan erre rámennek a kapcsolataim is. Egyre depressziósabb vagyok, mivel lassan elfogy az összes pénzem. Ti mit tennétek, ha ilyen szorult helyzetbe kerülnétek? Valaki volt már hasonló szituációban? Hogy oldottátok meg?

2013. ápr. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz és mi a végzettséged? Ettől függnek leginkább a lehetőségek, így tudunk jó tanácsot adni.
2013. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16 hónapja vagyok állás nélkül, elfogyott a pénzem. Nem megyek sehova, begubózom, párom elhagyott, barátaim lelépnek. Tudom miről beszélsz. 2 hónap az semmi még...

Nem tudom hogy oldom meg, pályázok, pályázok.

2013. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak gimnáziumi végzettségem van, mert 2év után nagyon súlyos családi okok miatt ott kellett hagynom az egyetemet. Mostanra ez a helyzet megoldódott és szeretnék elvégezni egy OKJ-s tanfolyamot, de hogy jussak el addig? :( Egyébként 4 nyelven beszélek anyanyelvi szinten és 2nyelven alapfokon.
2013. ápr. 30. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg helyen keresnek ügyfélszolgálatra kollégát jó nyelvtudással és mellé elég az érettségi, mert ott majd tartanak tanfolyamot. Úgy keress rá Google-ban h it helpdesk analyst állás és fogsz találni egy csomót, biztos van a lakhelyedhez közel is. Ilyesmire jelentkeztél már? Jól fizetnek.
2013. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozom, hogy nyelvtudással nem tudsz elhelyezkedni. Az ilyen emberekért kapkodni szoktak nagyobb cégeknél irodára. Az angol vagy a német azok közt van, amilyen nyelveken beszélsz?

Amúgy én is hasonló cipőben járok, közel másfél éve nincs munkám. Ha nem lenne pár ember mellettem, nem segítenének, már nem lennék ezen a világon...

Ne add fel, add be a jelentkezésed olyan helyekre is, ahová nem hirdettek felvételt, de vállalnál ott munkát.

2013. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös: bizonyos életkor felett mindegy, hogy hány nyelvet tudsz, nálam az angol, német ffok, orosz alapfok, 2 egyetemi diplomám is van (sajnos humán) és sehova se kellek, mert 40 felett vagyok.
2013. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sok helyre azért sem mertem jelentkezni, mert elvárják a szakmai tapasztalatot, ami sajnos csak diákmunkákból van össze-vissza. Szerintetek úgy is jelentkeznem kéne, ha még nem sikerült addig olyan szakterületen tapasztalatot szerezni?

Egyébként igen, angolul is, valamint szlovákul, csehül és oroszul elég jól beszélek, németül és lengyelül pedig alapfokon.

Ti hogyan pályáztok meg egy állást? Ha nagyon tetszik, akkor úgy is jelentkeztek, ha nem feleltek meg minden kritériumnak?

2013. ápr. 30. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!