Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi baja van a mamámnak a...

Mi baja van a mamámnak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnőm dolgos, hüsséges, szerethető, szép arcu/testű lány akinek én vettem el a szüzességét majdnem fél év harc után:). A családom nagyon szereti szüleim/nővéreim kivéve a mamám folyton kötözködik velem vagy vele ma is haza küldte mert este 10ig itt volt pedig közelébbe nem voltunk kijőtt otthonkába vagy mibe alszik és kijőtt vitázni... meg folyton sértegeti... És ezt nem csak velem müveli apámmal is úgyan így volt mikor megismerte anyámat... utálta de semmi oka nem volt rá, most is utálja.. Miért csinálhatja ezt?

2013. ápr. 19. 23:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sajnos együtt élünk vele..
2013. ápr. 19. 23:34
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Biztos féltékeny, hogy nem vele foglalkozik a fiacskája.
2013. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Akár miért is csinálja, nem fog megváltozni, az fix. Esetleg kérdezd meg tőle finoman, talán elmondja, hogy a tatád az esküvőig rá se nézhetett, stb.
2013. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Rosszindulatú.
2013. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, azt szeretné, hogy inkább azzal töltsd az időd, hogy megtanulsz írni, minthogy őt dug..gatod!
2013. ápr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Apáddal mikor hagyta abba a mama a piszkálódást anyukád miatt?
2013. ápr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Salx Narval ***** válasza:
62%
Régi vágású öregasszony, náluk még fontosabb volt a látszat mint a valóság. Nehezen viseli, hogy nincs beleszólása a dolgokba és nem körülötte forog már a világ. Jót akar ő, próbálja védeni a családját, hidd el fogalma sincs róla, hogy rosszat tesz. Még mindig az a meggyőződése, hogy jobban mennének a dolgok, ha rá hallgatnátok és sértődött is, hogy félre lett állítva.
2013. ápr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom helyesírást kissé feszült vagyok miatta... Hát már apámat nem piszkálja hanem anyámat sértegeti, nem viseli el pedig már több mint 30 éve együtt van apámmal
2013. ápr. 20. 09:06
 9/14 anonim ***** válasza:
te vagy az gergő? :D:D:D
2013. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem xd szerintetek mit csináljak? Nagyon fárasztó már és idegesítő.. Ma meg azt mondta majd elbeszélget apámmal?! Most nagyon megijedtem:D pont ő tudja milyen helyzetbe vagyok gondolja majd ellenem tudja fordítani?
2013. ápr. 20. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!