Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos a barátom szülei...

Sajnos a barátom szülei alkoholisták ezért az ismerőseink nem nézik jó szemmel, hogy én együtt vagyok a barátommal. Olyanokat mondanak, hogy a párom is egy alkoholista lesz. Mit tegyek? Szakítsak a barátommal miattuk?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól ,hogy a szülei alkoholisták ,nem biztos ,hogy a barátod is az lesz. Nekem a gyerekkoromat az alkoholista anyám tette tönkre,el is vettek tőle. Én nem lettem alkoholista ,nem is szeretek semmilyen alkoholt.
2013. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Az alkoholizmusra való hajlam öröklődik.

De ez nem azt jelenti, hogy ő is az lesz.

Ember függő, kiből lesz alkoholista.

2013. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy szakítsatok miattuk, ha szeretitek egymást! Egyetértek az előzővel, attól még hogy a szülei olyanok voltak, ő nem lesz olyan. Már elnézést, nem akarok leírni senkit, de ki nem állhatom azokat az embereket, akik így ítélkeznek. Talán olyan jól ismerik? Nem hogy inkább lenne bennük egy kis együtt érzés. Biztos nem volt egyszerű így felnőni. De hát manapság mindig elsőre a rosszat gondoljuk mindenkiről, mert mi olyan tökéletesek vagyunk...Szóval ne is figyelj rájuk.
2013. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg fogyaszt valami alkoholt?
2013. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már nem iszik egyáltalán.
2013. máj. 16. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bolond lennél szakítani. Pont az ilyen emberek nagy része még az alkoholt is gyűlöli.
2013. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell érteni, hogy "MÁR" nem iszik? Ivott?
2013. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem apja is alkoholista, a férjem pedig 2 deci sörnél többet nem tud meginni, mert csuklik, püffed és minden baja van, pedig szereti a sört, de egy egész üveggel már nem esik neki jól. Néha megiszunk ketten 1 üveg bort, nagyjából ennyi az összes alkohol fogyasztása, szóval nem hiszem, hogy rákapna, mert már 34 éves. Ha a párod nem iszik, nincsenek alkoholproblémái, akkor ne alapozz arra, hogy a szülők alkeszek.
2013. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szarni rá jó nagyon mit gondolnak az ismerösök. A párkapcsolat csak két emberre tartozik, a férfire és a nöre és slussz.
2013. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ivott, akkor könnyen visszaeshet. Nem bonyolítanám az életem egy iszákos párral.
2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!