Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Ha az élettár...

Marcsi1978 kérdése:

Ti mit tennétek? Ha az élettársatok 4 éve élünk együtt! Van 2 közös gyerek! Szerelmes számot küldene az ex nejének? Ez engem bánt! Ott 4 közös gyerek van! és 2 naponta beszélnek telón de már felnőttek a gyerekek itt meg van 2 kicsi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 14:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen nőket sosem értem.... 4 gyerekük van, könyörgöm. MINDIG van miről beszélni. Hogy megy az egyetem, mi van az unokákkal, szimpatikus-e az új párkapcsolat stb.


A szerelmes szám tényleg gáz, kérdezz rá. Miért váltak el annak idején?

2013. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Ez miota van igy? Vagy eleve igy volt? Mert ugy tunik, hogy meg nem szakadtak el igazan egymastol.

Valtozott a kapcsolatotokban valami mostanaban?

Az intenziv kapcsolattartast indokolna, ha nagyon jo baratok lennenek. De akkor nyilvan te is be lennel vonva. De a szerelmes dalra ez nem indok.

Lehet h sok neki az uj csalad ket gyerekkel hirtelen, nem?

Nyilvan oka van, de azert negy ev kapcsolat alatt ket gyerekes csaladnak lenni eleg meredek, lehet h ezert nosztalgiazik.

2013. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%

Elsonek: ket nagy gyerek van az extol, ketto kicsi az ujtol, nem negy az extol. De speciel ket felnott gyerekrol nem kell ket naponta beszelgetni, akkor en mar inkabb a gyerekkel beszelnek, nem a masik szulovel.

Ha baratok maradtak, akkor normalis h ennyit kommunikalnak, de ket felnottrol mar nem kell ennyit beszelgetni.

Max ha epp valami nagyobb dolog tortenik veluk, ami osszeszervezest igenyel, de az idoszakos lenne.

2013. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem járnak egyetemre a volt felesége külföldön van a 2 lánnyal a két fiú mindegy hol van! de nekem is van egy volt férjem meg van egy közös gyerek de nem küldök neki szerelmes dalt mert ami volt elmúlt!és mi 5 perc alatt meg tudunk mindent beszélni ami fontos a gyerekkel kapcsolatban
2013. máj. 13. 14:32
 5/25 A kérdező kommentje:
azt nem értem az egészben ott felnőttek a gyerekek akk mért nem a gyerekekkel beszél a párom mért az exel lehet én vagyok a hisztis de nem tom
2013. máj. 13. 14:34
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Jah, bocsi, igazad van elso.

Szoval ott tenyleg negy van. Huh, akkor osszesen hat...

2013. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha kulfoldon van, akkor legalabb a fizikai megcsalas miatt nem kell izgulnod.

Nem lehet, h kulfoldre menne dolgozni az elettarsad es arrol beszelnek?

De amugy: ott vagy mellette. Soha nem hallod, h mirol van szo?

Vagy miert nem kerdezed meg?

A dalra miert nem kerdezel ra???

2013. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom szoktatok erről beszélni. Mit mond, miről beszélnek? Miért küldte a dalt?
2013. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

rákérdeztem de először letagadta h nem ilyen számot küldött neki

mástól tudtam meg h szerelmes szám és amikor rákérdeztem azt mondta én is hallgatok régi számokat amit a volt férjemmel együtt hallgattam csak más hallgatni a számot meg más elküldeni neki sztem

2013. máj. 13. 14:45
 10/25 A kérdező kommentje:

nem hallom miről beszélnek mert ha az ex hívja akk hátra vonul h nem halljam miről beszélnek

ha kérdem h mi van velük annyit mondd jól vannak megvannak

2013. máj. 13. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!