Szoktál hisztizni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem.


23F

2013. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert szinte rettegek attól, hogy szánalmasnak tűnjek bárki szemében is.
2013. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez annak számít, van olyan, hogy idegesebb, vagy fáradtabb vagyok és akkor apróságokon is hamarabb felkapom a vizet.
2013. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolatról van szó, akkor egyszer hisztiztem 3 év alatt. (előtte egy kapcsolatom volt 2 évig tartott, ott nem csináltam ilyet:)) Nem volt jó kedvem, apám húzott fel először, utána barátnőm. Átmentem páromhoz, de ő meg készült a haverjaival focizni. Én pedig elkezdtem nyávogni. Otthon maradt, de folyamatosan szívtam az agyát. Egyik pillanatban megvilágosodtam, hogy hülye vagyok :D Megbocsátott:) Amúgy nem szoktam sem házsártoskodni, sem hisztizni, de akkor az egy olyan napom volt.

24/N

2013. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szoktam, de általában mondom is közben, hogy ma jobb ha nem idegesít senki, mert látszólag van valami bajom
2013. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szoktam.
2013. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem.Szépen is néznénk ki:DD
2013. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem vesztek, ha őszintén az igazat írom le. A hiszti szó nem teljesen illik rá, férfi vagyok, de indulatos szoktam lenni, ha kihoznak a sodromból, akkor csapkodni vagy odabaszni valamit, azt szoktam.
2013. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szoktam. Nem sűrűn, de előfordul. Aki azt írja, hogy nem, az nyilván nem veszi észre magáról, hogy hisztizik. Vagyis inkább úgy mondom a saját meglátása szerint az nem hiszti, más véleménye szerint az. Velem is az szokott lenni, hogy én belülről nem hisztinek látom, hanem jogos "kitörésnek", aki szerint nincs igazam, aszerint hiszti. Én max. csak akkor látom, hogy hiszti volt, ha bebizonyosodik, nem volt igazam.
2013. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktam hisztizni, általában a pasim szokott, de ő rám fogja.
2013. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!