Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy csak a nők szoktak...

Igaz, hogy csak a nők szoktak hisztizni és érzelmileg terrorizálni vagy ez csak egy alaptalan sztereotípia?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát... a barátom sokszor rosszabb ha hisztiről van szó, mint egy nő
2012. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez így biztos nem igaz.

Tény, hogy a nők gyakrabban, de semmiképpen sem kizárólag.

26/L

2012. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés kinek-mi a hiszti, én spec nem szoktam hisztizni (legalábbis a 30 évem alatt egyik pasim se vágta még a fejemhez, hogy hisztizek), nem tartok senkit sem terrorban sem, úgyhogy rám ez abszolut nem jellemző.


Barátnőm barátja rendszeresen rászól a barátnőmre, hogy hisztizik, holott csak elmondja a véleményét - ami ha nem egyezik a barátjáéval, akkor egyből ráragasztja a hisztis jelzőt.

2012. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem, de azért minden bizonnyal gyakrabban mint ahány férfi
2012. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, középsuliban az első nagy szerelmem - 22 éves volt :) minden kis ugratás, vagy félreértelmezett mondatrész után duzzogva elrohant. Ha valami nem tetszett neki, hisztizett.


Ha valamire rá akart volna venni, már vette elő a zsarolást.

Nem csoda, hogy 2 hónapnál tovább nem bírtam.

Igen, "férfiről" beszélünk.

2012. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
persze...ember függő,nem pedig nem függő...a férfiak is szoktak.Másrészt mit is nevezünk hisztinek? Mert könnyű mindenre ezt rávágni,ha egy pasi tényleg megsérti a barátnőjét pl azzal,hogy más nőkről áradozik a háta mögött és a csaj merte venni a bátorságot,hogy ezt felemlegesse,mert rosszul esett neki-baráti körömben nem egy ilyen volt,ami a pasi szerint CSAK "hiszti"...
2012. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom hisztijét és lelki terrorját bármelyik nő megirigyelhette volna, szóval a kijelentés téves :D Másrészről mindenkinek mást jelent a hiszti. Az ex olyanra is rásütötte, ha csak normális hangnemben elmondtam, miért nem értek vele egyet. Ugyanezt a viselkedést a mostani párom értelmes eszmecsereként emlegeti, nem hisztiként.
2012. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hű fiam, mennyi idős vagy, hogy még nem láttál nőt hisztizni?:D
2012. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem mondanám, hogy minden nő, de igenis vannak ilyenek. Egy kolleganőm sokat "rinyál", sok mindent kihisztizik magának mind a melóhelyen, mind otthon a papucsától. Én is csajból vagyok, de még engem is meglep egynémelyik produkciója. Azért kapott fizetésemelést, mert hisztérikusan előadta, hogy ők most gyerekre gyúrnak, kell a pénz, a férfi főnök megadta a kért összeget, kisietett az irodából, a nő egy perc alatt lenyugodott, elmúlt a hisztije, és kijelentette, hogy ő nem lesz terhes, nem fog meghízni...
2012. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz.
2012. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!