Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a felhaborod...

Szerintetek jogos a felhaborodasom?

Figyelt kérdés
Parom haveri viszonyban van az egyik munkatarsaval. Nehany honapja nalunk volt a haver a baratnojevel. A lany mindig mindenkit kibeszel, egy rosszindulatu pletykas noszemely. Amikor kimentem a mosdoba, a lany regi - nem igaz - pletykakat meselt rolam a paromnak. Ezen - hittem en - mindketten felhaborodtunk, hogy hogyan kepzeli, hogy a sajat otthonomban ragalmaz engem a paromnak. Megbeszeltuk, hogy ez a lany tobbet nem jon hozzank, egyikunk sem kivancsi ra. Tegnap osszefutottunk a sraccal es meg egy munkatarssal a varosban, mondtak, hogy szeretnenek megbeszelni egy munkaval kapcsolatos dolgot, beugrananak kesobb. En pont foztem, mikor jottek, parom engedte be oket. Mikor belepek a szobaba, azt latom, hogy ott a csaj is, es az egy hete vasarolt, tehat meg eleg ijedt tengerimalacainkat szedi ki a hazukbol. Szoltam neki, hogy tan hagyna oket beken, eleg ijedtseg nekik harom idegen ember is. Nem is ertem komolyan, 2 perce van nalunk, aztan mar nyulkal hozzajuk. Esetleg kerdezne meg, kiveheti-e oket. Aztan hallgathattam, hogy beszeli ki a kozos ismeroseinket. Mikor elmentek, mondtam paromnak, hogy megbeszeltuk, hogy tobbet nem jon hozzank ez a no. O kiakadt, hogy nem o tehet rola, hogy jott. Szerintem pedig igenis elmondhatta volna a munkatarsanak, hogy mivel a baratnoje a multkoraban pletykalt rolam, amig kimentem a wc-re, ezert nem szivesen latott vendeg nalunk. Szerintem az ilyen viselkedesnek kovetkezmenye kellene legyen. Vagy beszeltek volna meg a haz elott a fontos munkahelyi dolgaikat. En ezt a not nem akarom latni, szerintem jogosan. Ti mit gondoltok? En reagalom tul?
2013. máj. 19. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Én egy szó nélkül kivágnám ezt a nőt az otthonomból és nem is engedném, hogy többet betegye a lábát. Mit kell ezen ennyit gondolkodnod?
2013. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A konkret problemam az, hogy ugy erzem, parom nem all mellemettem. Regen volt hasonlo ugy miatt honapokig tarto veszekedesunk. Akkor siman elnezte, hogy a volt lakotarsunk szemetkedik. Amit foleg akkor csinalt, mikor csak en voltam otthon. Honapokba telt ravennem a koltozesre, mivel szerinte mindenhol igy van. Ugyanis kulfoldon elunk es csak szobat berlunk. Ehhez kepest a mostani szobank maga a beke es nyugalom.
2013. máj. 19. 08:30
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Vágnám ki... örülhetne ha nem verem meg...egyébként én nyíltan megmondó ember vagyok, amikor meglátom azzal kezdtem volna, hogy milyen marhaságokat beszélt rólam...aztán kidobtam volna.
2013. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, engem sosem érdekelt, ha alaki a hátam mögött beszélt rólam - vagy bárki másról. Ha a szemembe nem meri mondani, akkor nem mindegy? Pláne, ha nem is igaz.
2013. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel nem vagy egyedül! Párod nem fog semmit csinálni, a te dolgod kipaterolni a r!bancot!:) párodnak ez így megfelel. Kettőtök között viszont gondok vannak!
2013. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Mit mondott volna a párod az ajtóban, hogy haver te bejöhetsz, de a nőd nem, mert az asszony cirkuszol?
2013. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg.. a csaj elég gáz, de ha a munkatárssal együtt jött, akkor mit lehetett volna kezdeni vele?


A párod inkább ott szúrta el, amikor az első esetnél nem állította le a rólad való sztorizást.

2013. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Megértem. Én is kiakadnék, ha valaki elmondaná, mekkora kaurva vagyok.
2013. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem az ajtoban kellett volna megmondani, hanem elotte, negyszemkozt a sraccal, hogy figyelj, mivel igy viselkedik a baratnod, legyszives ne hozd magaddal. Szerintem ez igy lenne korrekt. En is tettem hasonlot, volt egy "baratom", aki folyton furni probalta a kapcsolatomat. En megszuntettem vele az erintkezest, mert a parom fontosabb, mint egy hamis barat.
2013. máj. 19. 10:59
 10/17 anonim ***** válasza:
De, az ajtóban kellett volna megmondani.
2013. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!