Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van ebből. Mit tegyek?

Elegem van ebből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már nagyanyám állandóan felhozza a pasi témát az egész család előtt és olyan gáz. Mindig azt mondom, hogy nekem nem kell, közben kell de nem hiszem, hogy 10-20 éven belül lesz is. Az a pasi még nem született meg akinek én kellenék. Főleg most, hogy az unokatesómnak velem egyidős barátnője van aki szép és csinos, én pedig nem. Ma elkezdtek róla beszélni a szüleimmel és mondta nagyanyám, hogy a lány 16 éves, milyen szép, nagyon szép teste van meg hogy tesóm is ilyen volt, ennyi idősen már volt barátja. Ezt úgy mondta/mondták egymásnak mintha én nem tudnám, hogy csúnya vagyok. Na meg azért valljuk be, a legtöbb lány már 16 évesen túl van az első "szerelmén", még ha nem is lehet igazinak nevezni de én semmin sem vagyok túl és a család előtt úgy csinálok mintha nem is akarnám de rosszul esik ez az egész. Amikor az a téma, hogy ki milyen szép vagy ilyesmi akkor mindig bejövök vagy másik szobába megyek. Mit tegyek szerintetek?
2013. máj. 19. 14:30
 1/8 tetro ***** válasza:
9%
mit tesz az hogy nem vagy szép? kövér vagy? fogyj le.
2013. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, hogy mit akarsz, és mi zavar? Az zavar hogy nincs barátod, vagy az zavar, hogy a családod erről beszél?

Ha nem vagy megelégedve a külsőddel, akkor változtass rajta: sportolj, hogy izmos feszes legyél, menj el fodrászhoz változtass a frizurádon, használj egy pici sminket, körömlakkot, fríssítsd fel, variáld át a ruhatárad!

2013. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked kisebbségi komplekszusod van. Miért is ne lennél szép?A szépség mindenkinek más.Lehet, hogy egy fiúnak Te vagy non-plusz ultra!
2013. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha ez ilyen könnyen menne megtenném de nem tudom.

Egyrészt dagadt is vagyok de nem tudok lefogyni (kivizsgáltak) pedig próbálkoztam már egy párszor. Annyira nem durva de nagyon rosszul érzem magam miatta. A smink nem az én világom, nem szeretem ha valaki nagyon sminkeli magát na meg nekem nem áll jól, ahhoz is szép arc kell.


Zavar az is, hogy nincs meg az is, hogy erről beszélnek. Kb úgy, mintha én nem tudnám...

2013. máj. 19. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell agyonsminkelni magadat, elég csak egy friss, természetes hatású smink. Alapozó, korrektor a bőrhibákra, szemhéjtus meg egy kis pirosító. Sokat dobna rajtad hidd el.
2013. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Tudod, nem akarásnak,, nyögés a vége, és nálad most ez áll fenn. Javasoltam pár dolgot,gondolkodás nélkül mindet elutasítottad.

Nem tudsz lefogyni mert kivizsgáltak-mit vizsgáltak, mit állapítottak meg, miért nem kezelik. Nem azz mondtam, hogy csont sovány legyél, hanem azt hogy feszes, sportos.

Nem azt mondtam, hogy kenj magadra egy festékpalettát, hanem azt hogy próbálj ki egy pici sminket.

De ha neked jobb hisztizni és sajnáltatni magad , ahelyett hogy tennél valamit magadért, akkor tedd azt!

2013. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
A hajam göndör, tehát folyamatosan ápolatlannak tűnik. A mellem kicsit lóg, hiszen nagy. Az orrom olyan "röfis". A bőröm túl fehér. És dagi voltam, az is vagyok még mindig. 19 éves koromig nem volt senkim, aztán berobbant az életembe a férjem, és azóta is egymást boldogítjuk. Ergo a kutyát nem érdekli, hogy hogyan nézel ki! Ez csak a kiskamaszok marhasága, hiszen ott csak "mutiból" járnak. A rondáknak, dagiknak, féllábúaknak, szódásszifon-szemüvegeseknek stb...lesz valakijük.
2013. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ráérsz még. Mondhatod nekik is ezt.
2013. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!