Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy barátság vége?

Ez egy barátság vége?

Figyelt kérdés
A lány 21éve a barátnőm,általános óta.Mióta megszülettek a gyerekei, egyre elfoglaltabb lett,én keresem,van hogy napokkal később hív vissza.A nagyobbik gyerekemnek ők a keresztszülei,férje 2*látta,nem érdeklődnek,még a szülinapján sem telefonálnak,nem hogy közös program vagy küldjek képet, két és fél éves.Az elmúlt fél évben beadtam a válókeresetet,megszületett a 2.babám,hazaköltöztem abba a városba,ahol a szülei is laknak,őket látogatják,hozzánk már nem jutnak el.Néha felhív,havi 1alkalommal. Érdemes ezt még forszírozni?
2013. máj. 20. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A Facebookon tartjátok a kapcsolatot? Elmondtad neki is hogy rosszul esik hogy nem beszéltek?

Nekünk is vannak olyan barátaink akikkel ritkán tudunk személyesen talizni, mert mindenkit visz az élet, de igyekszünk telefonálni, és már meg is beszéltünk egy nagy családi összeröffenést.

2013. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ezért mondták mindig hogy barátnő ne legyen keresztszülő!És igazuk lett,17évesen volt egy nagyon jó bnőm, aki a gyerekek megszületése után teljesen elfelejtett, még jó hogy nem lett keresztszülő...

De amit te írsz, nem lehet hogy azért ilyen mert a férjeddel szétmentetek és nem akarnak választani kettőtök közül?Vagy valami hasonló is állhat a háttérben. Lehet meg kellene beszélni egy olyan időpontot amikor kettesben elmentek valamerre, beülni, beszélgetni, és ott jól kibeszélitek magatok.Gyerekek, minden nélkül. És ha akkor látod valami nincs rendben akkor szerintem felejtős.

2013. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!