Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkre ment a barátságunk?...

Tönkre ment a barátságunk? Hagyjam annyiba? Vagy ne? Mit tegyek? Nem akarom hogy egy 6 éves barátságnak így legyen vége.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki már negyedik óta a legjobb barátnőm. (most 9.-be járunk)Nemhogy egy suliba,de egy osztályba is kerültünk aminek nagyon örültem (most is örülök) de már nem nagyon barátkozik velem. Talált 3 lányt és most velük van állandóan. Az a baj hogy az osztályban nagyon sok a klikk és én most úgy érzem nem tartozom egyikbe se. Van hogy egyedül ülök a padban szünetbe és csak nyomkodom a telóm néha tényleg netezek mondjuk, de van, hogy csak úgy teszek mintha dolgom lenne hogy ne legyen ciki, hogy egyedül ülök. Mindenkivel el tudok beszélgetni de nem olyan nagy barátnőség szinten. Úgy érzem nincs igazán barátnőm. A barátnőm meg csak addig beszélget velem amíg a suliba megyünk (mert minden nap együtt megyünk) és amint beérünk ők négyen eltűnnek és én meg csak úgy vagyok. Egy másik csajszitól meg azt hallottam, hogy a négyes közül az egyik lány nem is bír. csak kihasznál. Rá kérdezzek? Mit tegyek? Nagyon magam alatt vagyok.Otthon sírni szoktam magamban és tehetetlenül nézek csak. "Teperjek hogy ne hagyjon el teljesen" vagy hagyjam és ha számítok még neki mint barát akkor majd odajön? Utóbbitól félek, mert eddig se jött pedig már mondtam neki, hogy egyedül érzem magam. Azt mondta rá, mért nem megyek oda én. De ha ott vagyok is csak némán állok mert nem tudok hozzá szólni a témához. MIT TEGYEK?????????????????? SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. máj. 7. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mentek a suliba, kérdezz rá, beszéljétek meg.

Sokkal jobb tisztázni a helyzetet.(Tapasztalatból írom)

13/L

2013. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg a barátnőddel a problémádat, őszintén, hogy úgy érzed, elhanyagol, és hiányzik a társasága. De ezt akkor beszéljétek meg, amikor ketten vagytok, és időtök is van. Pl. nem suliba menet, amikor van rá 10 percetek, aztán megszakad a beszélgetés. Mondjuk hívd át hozzátok, vagy menjetek el sétálni. Ha ezután se változtat a dolgon, akkor hagyd, had menjek az új barátnői után. ne teperj utána.
2013. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen emberekkel nem érdemes foglalkozni. Szerintem ne beszélj vele többet.

Próbálj meg valamelyik klikkbe "beépülni". Csoportos munkáknál pl. beszélgess valakivel aki majd úgymond bevezet az egyik klikkbe. Vagy válts iskolát.

2013. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!