Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vessek véget egy...

Hogyan vessek véget egy barátságnak?

Figyelt kérdés
Ő azt hiszi, öribarik vagyunk, én nem szívlelem. Én igyekszem lekoptatni már jó ideje, soha nem keresem, mindig ő keres. De ebből nem veszi észre, hogy nem keresem a társaságát. Ha ő keres, igyekszem mindig kitalálni valamit, de sajnos elég gyenge jellem vagyok, amikor már 20 percig győzköd, hogy de igenis menjek, végül feladom és megyek.. Tudom, hogy a legtisztább az lenne, ha kerek perec elmondanám neki, de sajnos képtelen vagyok a konfrontációra.

2013. ápr. 21. 17:02
 1/7 Speed2011 válasza:
100%
Pedig ezt kellene tenned,mert később rosszabb lesz.Inkább az igazság fájjon neki,mint a hazugság.
2013. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egyszerűen mond el neki.
2013. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag ő irányít téged, pedig még egy valódi barátságban is szabadságot illene hagyni a másiknak. Ha ilyen erőszakos, akkor neked is annak kell lenned. Meg kell mondanod, hogy nincs kedved elmenni vele, és kész.
2013. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod lerázni?
2013. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért akarod lerázni mert nincs vele kedved mindenhova menni, akkor állj a sarkadra és mond meg neki hogy nem és kész!Ne mindig ő döntsön, van neked is saját akaratod.Elvileg el kellene gondolkoznia ezen. Mert ha amúgy jól megvagytok, csak az irányítgatása nem tetszik attól még lehettek jó barátok ha egy kicsit helyre tudod tenni.
2013. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

voltam így.

azt találtam ki, hogy muszáj nekem etetnem mindennap a beteg mamámat, meg vigyázni rá, mert a többiek dolgoznak.

a beteg rész igaz volt, a Mindig vigyázniból a Mindig nem.

hozzá körítettem hogy a keresztanyám nem engedi hogy mást bevigyek a lakásba és az öreglány beköpne neki, így le tudtam koptatni

igaz, ez azzal járt, hogy délutánonként nem nagyon mászkálhattam arra, amerre ő lehetett (így max. a közeli erdőszél maradt sétálni és unhattam a rezet otthon)

de sikerült, megszabadultam tőle.

1 hónap kitartó rinya után megunta és talált más szerencsétlent

nekem meg lett egy, számomra ideális barátom, aki csak a péntek délutánom követeli ki magának :)

2013. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Légy elérhetetlen.Ne vedd fel ha hív.Ha a lakásodon keres nem érsz rá.Vagy ígérd meg,hogy találkoztok,és ne menj el a megbeszélt időben,a mobilod pedig ne vedd fel.Engem így koptatott le az általam hitt legjobb barátnőm.Én úgy megharagudtam rá,hogy minden kapcsolatot megszakítottam vele.
2013. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!