Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek ha...

Mit mondjak a szüleimnek ha haza megyek és meglátnak? Nem akarok hazudni de valamit muszáj kitalálni. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja összevesztem pár ismerősömmel és behúztak egyet, feldagadt és lila lett a szemem. Tegnap este ugyanez történt egy buliban csak nem veszekedtünk hanem véletlenül. Egy haverom mögött álltam aki hirtelen megfordult és bele könyökölt az arcomba. A múltko azt mondtam a szüleimnek, hogy véletlen volt. Más nem jut eszembe csak ez de úgyse veszik be még egyszer főleg ennyi idő után. Mindjárt otthon leszek. Mit mondjak?
2013. máj. 20. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Az igazat esetleg?
2013. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Nekik hazudhatsz, de nekünk nem. Téged a pasid ver.
2013. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az igazat nem akarom elmondani.

Fiú vagyok.. :D

2013. máj. 20. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megnyugodtam!
2013. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
72%
Csak nem a csajod ver?:D
2013. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
93%
Mond azt, hogy összekaptatok egy csajon. Büszke lennék rád, és megveregetném a hátad. :D
2013. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet a barátnője veri :DD

najó vicc..:P

mit mondj? miért nem akarod elmondani az igazat?:D talát nem tudják hogy bulizni voltál?:) mond h buszon voltál,hátad mögött áltak,és megfordultak véletlenül szemen vertek..

2013. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na jó, tényleg a csajom ver nem merem nekik elmondani :(

NEm amugy :D

Azért nem akarom elmondani nekik mert akkor megint velem kezdenének el veszekedni, hogy minek balhézok állandóan (pedig nem szoktam) meg úgyis az lenne hogy én vagyok a hibás.

2013. máj. 20. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez tetszett, a pasija veri, közben fiú. XD Végül is miért ne!
2013. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy mi is összetűzésbe keveredtünk, nyaraltunk, 5 17-18 éves fiú, plusz az egyikünknek a bátyja, és a bátyjának a barátnője, hát a barátnőjének szóltak be, vagy már nem is tudom hogy volt, összeszedtek minket, ők is voltak vagy 4-5-en, mi is 6an+1lány, volt egy kis ütlegelés, nekem a szemöldököm repedt fel kicsit, voltak monoklik, később megtudtam az egyik gyereknek akik ellenünk voltak orrsövényferdülése lett vagy mi, szóval ők is kaptak.

Aztán mikor hazaértünk, két vagy három napos, belsőleg kezelt(ittunk rá pálinkát) sebbel, anyám csak azért cseszett le, mert nem volt kezelve a seb, mondtam neki mi volt, még úgymond dícséret is lett belőle.

Azóta én tartom apám mondását, ha elmész bálba ne csodálkozz ha kapsz egy-két pofont. Volt már rá példa, nő volt a háttere mindnek, szóval ha azt mondod nőért ment a harc, megérti mindenki.

2013. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!