Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza akarok mennii! Hogy...

Haza akarok mennii! Hogy bírjam ki itt?

Figyelt kérdés
Koliba vagyok és rühellem :'( Nem rég értem ide de el akarok innen menni mert folyton csesztetnek :( Olyan mintha alkoholista családban lennék itt és folyton bántanának... Hogy bírjam ki itt? :( Nagyon hiányoznak a szüleim szeretnék haza menni :(
2013. febr. 3. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:

És még nem is tanultam... Így érzem magam:

http://www.youtube.com/watch?v=ZHeYL6BtgDs

2013. febr. 3. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tudsz beilleszkedni az baj. :(
2013. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor már ketten vagyunk.. Én is szeretnék hazamenni a koliból, bár engem nem bánt senki, csak hiányzik a családom.. Meg én nem egy napja vagyok itt.. Találj ki magadnak valami hobbit, ami leköt, amivel el vagy.. Hány éves vagy? Rajzolj, tanulj, olvass.. Én pl főzni tanulok, azzal kötöm le magam.. vagy nyelvet tanulok.. Filmeket, sorozatokat nézek..
2013. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok, kilencedikes. Most is olyan sírhatnékom van, hiányoznak, most hívott anya de ahogy vigasztal még inkább csak sírnék...
2013. febr. 3. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne sírj! Rajzolj, hallgass zenét és számold vissza a napokat.. ha van rá lehetőséged iratkozz be valami szakkörre, ami délután van és akkor ha délután is van dolgod gyorsabban repül az idő.. Mindenesetre próbálkozz azért barátkozni másokkal..
2013. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad, attól megkönnyebbülsz. Sírj nyugodtan, és keress barátokat magadnak. Járj el könyvtárba, kérdezd meg a padtársadtól, más osztálytársadtól hogy elmenne-e veled moziba. Vagy kérd meg valamelyiket, akiről tudod hogy ott lakik, vagy már régebben ott van, hogy menjen el veled egy kicsit, mutassa meg a várost, mert nem ismered, stb. stb.

Persze ezt ne ma, de a következő napokban símán, akár több osztálytárssal is megteheted, és akkor majd kialakul egy baráti köröd.


Sírj, soha ne tartsd vissza, attól megkönnyebbülsz.

2013. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd csak túlélem.
2013. febr. 3. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, nekem is volt ilyen, sírtam a vonathoz menet, aztán átbillent :)
2013. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam valamikor, csak annyi különbséggel hogy én fogtam magam és hazamentem. 3 nap után kiköltöztem és a bejárást választottam.Ez jóval nehezebb volt, fárasztóbb de kitartottam.
2013. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!