Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek, a...

Nem tudom mi tévő legyek, a családom külföldön él párom otthon! Most kint vagyok a családomnál! Nagyon haza akarok menni de még se! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy ki jöttem a családhoz hát ha találok munkát...párom nem igazán szeretne ki jönni,de ki engedet hogy ad egy lehetőséget arra hát ha a családom mellett találok munkát és akkor ő is ki jött volna de nem nagyon bizot benne...(igaz nem is találtam munkát)de én még is szeretnék itt maradni velük!de nem is akarom el veszíteni a szerelemem!ő adott egy lehetőséget hogy hát ha sikerül de nem!és hónapok óta nem alszok!ingerült vagyok!úgy érzem hogy ketté szakadok!kérlek segitsetek!

2013. márc. 15. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ott elj, ahol te magad szeretnel elni. gondold at mit valasztanal ha nem befolyasolna a csalad vagy a barat hollete. es valaszd azt ahova a szived huz mivel a sajat eleted kell alakitani, a parod nem biztos hogy mindig a parod marad. a csaladod viszont mindig a csaladod lesz. szoval en inkabb felejuk huznek, de nyilvan ok jobban meg is varnak ha kesobb akarsz kimenni.
2013. márc. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!:)

Én is külföldön vagyok,a családommal.. párom otthon van sajnos. Én is eltöprengtem hogy hol jobb. külföld esetleg otthon? Magyarország a hazám az biztos.. de otthon megélni?! nem lehet:S ahogy az első írta.. a család mindig ott lesz. a párod nem biztos. Én maradnék külföldön.. ha akar jön ha akar nem.. az én párom is jön ki hála a jó istennek. és ma megyek haza 2 hétre :) gondolkodj hova húz a szíved. szíved gondolom haza,eszed külföld. jól gondold át..

2013. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ott maradj, ahol jobban erzed magad, ahol nagyobb esellyel talalsz melot.

Azt irod, honapok ota nem talalsz melot. Miota probalod pontosan? Ha telen vagy osszel koltozol kulfoldre, a leheto legrosszabb idopontot valasztod. Holtszezonba kimenni eleve halott ugy. Most tavaszodik, majd most fognak beindulni a munkak jobban.

A masik ok, amiert esetleg nem talalsz munkat: Mindent elvallalnal? Ejszakai melo, tobb muszakban dolgozni, hetvegente, gyari, takaritos melo? Eloszor a s.ar lapatolast is el kell vallalni, ha valaki igazan meg akar maradni kulfoldon...en mar csak tudom. Kulfoldon lakom, de meg nem sikerult jobb melot talalni, mindig kozbeszolt az elet, na meg persze az, hogy nem erzem magam annyira jonak a nyelvbol, hogy egy olyan munkat elvallaljak, ahova meg nem kell a vegzettseg, de a nyelv nagyon. Ezert is dontottem ugy, hogy iden elkezdek tanulni rendesen iskolaban nyelvet. Szeptembertol pedig tervezem, hogy beiratkozok ovono szakra (tanito a vegzettsegem, amit otthon szereztem, de itt nem tudom hasznositani).

Neked szerencsed van, ott van a csaladod, van idod munkat talalni (nekem itt senkim nincs, senkim nem is volt, csak a parom, meg en)Igy, ha a akarsz, fogsz talalni. Ha viszont juliusig nem talalsz semmit, akkor valoszinu nem is akarsz talalni munkat, s akkor inkabb menj haza, ne "eloskodj" a csaladodon. Mert gondolom, amig nem dolgozol, semmit nem kell fizetned, es legkevesebb, hogy ennivalot fogyasztasz.

2013. márc. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én maradnék külföldön, ha párom nem jönne akkor ez van nem is szeret igazán.
2013. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en is kulfoldon elek.nem mennek haza az biztos senki kedveert.pedig sajna nekem sincs munkam nyelvhiany miatt.beiratkoztam egy szakmat is ado nyelvtanfolyamra,mar eleg szepen haladok.probalj meg nindent.ha nyelvi hianyossagaid vannak menj tanfolyamra.sok sikert.
2013. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönőm a tanácsokat!de én nem tudom hogy hol jobb nekem!szeretnék maradni de nagyooooon szerelmes vagyok!párom nem engedheti meg magának hogy ki jöjjön a munkája miatt nem ugrálhat!azért jöttem én ki előre,hát ha!szeretjük egymást...de én szeretem a családom is!egyszerűen nem tudok dülőre juttni!:-(
2013. márc. 16. 05:19
 7/7 anonim ***** válasza:
melyik ország??
2013. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!