Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem hiányzik a...

Normális, hogy nem hiányzik a családom?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, kollégiumban lakom jelenleg. Nagyjából 2 hetente szoktam hazajárni, régebben még ritkábban, az utazás elég körülményes és drága. 2 hete nem voltam otthon, és azóta a szüleim már többször felhívtak, megkérdezték, mikor megyek haza legközelebb, és mindig mondtam nekik, hogy ebben a hónapban biztos nem megyek haza, erre elég negatívan reagáltak, és apu már kb. mérges rám, hogy nem megyek haza, de én legszívesebben még maradnék itt. Nem értem, miért nem úgy, hogy haza akarok menni. Olyan furcsa, pedig van egy húgom is, akivel elég jóban vagyunk.

2013. máj. 21. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, rengeteg inger ér, plusz elég gyakran hazajársz. Azért arra ügyelj, hogy legalább 1-2 havonta hazautazz.
2013. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, csak épp külföldön és ritkán tudok hazamenni, akkor se hosszú időre és nem is vagyok túl lelkes.

Pedig szeretem őket nagyon. De annyira van türelmem, hogy időnként skypeon megbeszéljük, hogy mindenki jól van, minden rendben.

Bajban sosem hagynám őket vagy nyomorban, de most, hogy mindenki éli világát nagy nyugalomban, többre nincs igényem.

2013. máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Mi szülők már csak ilyenek vagyunk,szeretnék minél többet magunk mellett tudni a kirepült madárkáinkat.:D Szerintem édesapád is örül, hogy jól érzed magad, csak hát hiányzol neki.Én sem látok semmi furcsát a dologban, kár ezen agyalnod, nem vagy te ettől hálátlan gyerek. Kicsit talán telefonálj többet, ha ritkábban mész.
2013. máj. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megnyugtattatok :)
2013. máj. 21. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!