Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon magányos vagyok szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok szerelem téren. Minden jó az életemben. Vannak barátaim, jól tanulok, jó családom van. Egyszerűen uncsik a hétköznapjaim. Hiányzik egy lány az életemből. Lehet hogy korai. De így érzem. Intrneten szerintem nem éri meg csajozni?

Figyelt kérdés

A szüleim meg nem nagyon engednének meg egy távkapcsolatot.Meg azt hogy itt aludjon nálam a lány. vagy én nála. Persze olyan hosszú távba én se mennék bele.

Hol ismerkedjek? ahol lakom ott egy olyan lány sincs aki annyira tetszene.. nem tudom hogy tudjátok e milyen érzés ha hiányzik valami az életedből.( nem arcoskodásból ,de sokan mondták hogy nagyon jól nézek ki.) 16/f



2013. febr. 5. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tini élet nagy problémái...
2013. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hááááát.... neten necces csajozni/pasizni. Mondjuk én még nem próbáltam, de egy bnőm igen. Másodszorra összejött neki hamarosan itt az első évfordulójuk :) nagyban függ attól, hogy merre laktok :/ Merre fele élsz? 15/L
2013. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bajáról halottál már?:D
2013. febr. 5. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak egy 14/l változatban.
2013. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2. kommentelő vagyok. Igen, hallottam:) ja azt elfelejtettem odaírni, hogy neten vigyázz, mert nem biztos a saját képét használja a csaj :) Mennyire magasak az elvárásaid? XD
2013. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huuu hát eléggé válogatós vagyok:s:D ezt utálom magamban
2013. febr. 5. 21:26
 7/8 anonim válasza:
Akkor elleszel egy darabig :) Látod ez a baj a helyes fiúkkal xD [ha hihetek annak amit írtál] Nektek semmi sem jó! xD Szerintem találsz valakit :) Sok korombeli és csaj van, aki helyes barátot akar xD Többek közt én is, de nem bízok az internetben xd
2013. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok.

Egyébként #1-es, nem olyan kis apróság az amikor már éveken át minden nap ezen gondolkozik az ember, és egyre kilátástalanabbnak tűnik a helyzet.

2013. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!