Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellene menedzselnem a...

Nekem kellene menedzselnem a férjem "családi életét"?

Figyelt kérdés

Panaszkodik anyósom és a sógornőm, hogy alig látni a férjemet, és neki is megjegyezték, hogy bezzeg előttem mennyivel jobb volt minden.


Na most, tényleg nem sokat megyünk, de én sose mondtam neki, hogy ne menjen. A sztorihoz hozzátartozik, hogy más városban lakunk, de a férjem a munkája miatt gyakorlatilag napi szinten jár a városban, ahol a családja lakik. De nem megy hozzájuk. Pedig én sose foglalkozok azzal, hogy mikor jön haza, meg jöjjön egyből stb.


Szabadnapon is van, hogy a barátaival találkozik, elmennek ide-oda, de akkor sem ejti útba őket, csak nagyon ritkán. Sokszor pl. délután megy szerelgetni barátjához, de el nem menne előbb, hogy előtte bemenjen a szüleihez.


Ha ők nagy ritkán eljönnek, akkor megkritizálják, amit főzök, a házat mindent, így én nem erőltetem, bár nem is mondok az egészről semmit, én különben sem nagyon telefonálok velük, inkább a férjem szokott, de nem valami gyakran, és ő meg nem hívja el őket.


Nekem kellene hívogatni őket, meg mondani a férjemnek, hogy menjél már anyádékhoz? Én igaziból nem érzem hibásnak magam, de felbosszantott, hogy mit izélnek, hogy én miattam? Az én családommal se a férjem tartja a kapcsolatot, felhívnak engem és elhívnak minket vendégségbe, hívnak, ha felénk járnak, hogy beugranak, hívom őket, hogy azt beszéltük, hogy elmegyünk hozzájuk stb. A férjem sose mondja, hogy na menjünk már el valamikor a tesómékhoz, meg ők se mondják neki.


Most ezt az ő családjával is nekem kéne csinálni? Nem is nagyon beszélünk azon kívül, ha találkozunk...


2013. máj. 21. 21:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a férjem véleménye az egészről, hogy: "Jaj, hagyjad már."
2013. máj. 21. 21:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hallgatsz a férjedre és hagyod a témát?
2013. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyjad, ha pedig az anyja rajtad kéri számon, akkor küld őket a férjedhez. Az ő családja az ő gondja. nem terelgethetsz egy felnőtt embert, azt csinál amit akar.
2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert nem örülök neki, hogy én úgy érzem nem tehetek az egészről, és én vagyok a büdös seggű a családjának és érdekel, hogy másoknál ez hogy meg.
2013. máj. 21. 22:08
 5/13 A kérdező kommentje:
megy*
2013. máj. 21. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:
a budos seggu :DDDDDD na ezen behaltam xD
2013. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, hát felénk így mondják. :)
2013. máj. 21. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azért rávenném a férjedet komolyan a helyedben, hogy legalább tisztázzon téged, és beszéljen velük ezekről a dolgokról. Vagy ha nem, akkor legközelebb te mondd meg nekik, hogy mindent megtettél, beszéltél a férjeddel, nem te tehetsz arról, hogy kevesebbet mentek hozzájuk, legyenek szívesek nem összeesküvés-elméleteket gyártani és téged piszkálni többet.
2013. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van.

Amíg én nem voltam,párom ha unatkozott,beugrott az anyjáékhoz.

Mióta vagyok én,jó ha havonta feléjük néz.Pedig sosem mondtam vagy éreztettem,hogy ne menjen,egyszerűen jobban érzi magát itthon.


Én a te párod tanácsát fogadom meg,a "hagyjad már"-t,nem érdekel mit gondolnak anyósék,van jobb elfoglaltságom mint velük foglalkozni.

2013. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A békesség kedvéért én menedzselném. Neked nem olyan nagy ügy azt mondani, hogy "drágám, sütöttem zserbót, raktam ki egy dobozba, mielőtt találkozol a Petiékkel, vidd már be anyádékhoz, tudom hogy szeretik".

Pláne hogy előbb-utóbb kiderül, hogy te küldöd őt rendszeresen, és az anyós ezt kimondottan értékelni fogja :)

2013. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!