Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellene menedzselnem a...

Nekem kellene menedzselnem a férjem "családi életét"?

Figyelt kérdés

Panaszkodik anyósom és a sógornőm, hogy alig látni a férjemet, és neki is megjegyezték, hogy bezzeg előttem mennyivel jobb volt minden.


Na most, tényleg nem sokat megyünk, de én sose mondtam neki, hogy ne menjen. A sztorihoz hozzátartozik, hogy más városban lakunk, de a férjem a munkája miatt gyakorlatilag napi szinten jár a városban, ahol a családja lakik. De nem megy hozzájuk. Pedig én sose foglalkozok azzal, hogy mikor jön haza, meg jöjjön egyből stb.


Szabadnapon is van, hogy a barátaival találkozik, elmennek ide-oda, de akkor sem ejti útba őket, csak nagyon ritkán. Sokszor pl. délután megy szerelgetni barátjához, de el nem menne előbb, hogy előtte bemenjen a szüleihez.


Ha ők nagy ritkán eljönnek, akkor megkritizálják, amit főzök, a házat mindent, így én nem erőltetem, bár nem is mondok az egészről semmit, én különben sem nagyon telefonálok velük, inkább a férjem szokott, de nem valami gyakran, és ő meg nem hívja el őket.


Nekem kellene hívogatni őket, meg mondani a férjemnek, hogy menjél már anyádékhoz? Én igaziból nem érzem hibásnak magam, de felbosszantott, hogy mit izélnek, hogy én miattam? Az én családommal se a férjem tartja a kapcsolatot, felhívnak engem és elhívnak minket vendégségbe, hívnak, ha felénk járnak, hogy beugranak, hívom őket, hogy azt beszéltük, hogy elmegyünk hozzájuk stb. A férjem sose mondja, hogy na menjünk már el valamikor a tesómékhoz, meg ők se mondják neki.


Most ezt az ő családjával is nekem kéne csinálni? Nem is nagyon beszélünk azon kívül, ha találkozunk...


2013. máj. 21. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezek után küldene nekik a fene zserbót!
2013. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kritizálják a főztjét és még küldjön nekik zserbót...

Meg a lókukit...

2013. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó, bele lehet kötni az apróságba, de okosabb lenne a lényeget megpróbálni megérteni.
2013. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!