Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, szoktatok hazudni a...

Őszintén, szoktatok hazudni a férjeteknek/párotoknak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 08:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem, pedig volt már, hogy sokkal egyszerűbb lett volna, mint magyarázkodni, de akkor is inkább elmondtam az igazat. Nem is tudnék neki hazudni és ha rajta kapna nem bízna többet bennem.
2013. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

nem.


szándékosan nem, de volt rá példa, hogy állítottam, hogy nem úgy van, meg nem én tettem el, aztán amikor eszembe jutott, akkor természetesen bocsánatot kértem....

a hazugság látszik rajtam

2013. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%
jelentéktelen dolgokban igen, egyébként nem
2013. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
7-nél a pont.
2013. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
59%
Soha, egyrészt annyira kiismertük már egymást, hogy nem tudnánk, másrészt nincs is "szükségem" rá. A vőlegényemmel tényleg bármit megoszthatok, nem tudok olyan szituációt elképzelni, amikor hazudnom kellene neki.
2013. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%

Nem szoktam hazudni neki, bármiről is legyen szó mindent elmondunk egymásnak. Tudom jól ha hazudnék rosszul esne neki, és fordítva is. Egy egészséges kapcsolatban nincsenek ilyenek!!

Ha meglepire készülünk akkor persze azt nem mondjuk el, de nem is feltűnően csináljuk.

2013. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
Csak ha meglepetésre készülök. :)
2013. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
40%
Meglepetést titokban tartani nem hazugság, a kérdező nyilván nem erre gondolt...
2013. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

Meglepetésre készülésnél is előfordulhat, hogy hazudni kell.. Pl. hova mész drágám? Ó csak elugrok a hivatalba. Közben mást intéz.. Szóval hazudni akkor is lehet.

Filmekben vázolnak fel olyan szituációt, hogy az egyik meglepire készül, csak elég rosszul csinálja, közben meg a párja már azon gyanakszik, hogy biztos megcsal..ilyen az életben is előfordulhat.


Egyébként hazudni nem szoktam, legfeljebb nem beszélek egy két dologról. Ha rákérdezne valószínű elmondanám, egyébként pedig nem.

2013. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%

Nem.


A szüleimre és a családomra nagyon jellemző a hazudozás, még az egyértelműt is letagadnák, jellemtelenek. Így gyűlölöm a hazugság minden formáját; megfogadtam, az én kapcsolatomban ilyen nem lesz soha. Minket az őszinteség és a bizalom jellemez.

2013. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!