Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, mit vettetek fel a...

Anyukák, mit vettetek fel a babátok keresztelőjén?

Figyelt kérdés
Kisgyerek koromban voltam utoljára keresztelőn, nem nagyon tudom, hogy milyen ruhában, hogyan illik lenni. Természetesen kiöltözöm, de milyen színű, milyen fazonú ruhát szokás? Igazából ötleteket várnék. Alapvetően vékonyabb testalkatú vagyok, de a szülés óta még van rajtam 5-6 kg felesleg, ami így nagyon látszik a hasamon, derekamon. Olyan ruhát szeretnék, ami ezt eltakarja, de azért csinos is, nem nagyon "anyukás". 24 éves vagyok. Köszönöm az ötleteket, válaszokat.

2013. máj. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy kis pocim, de nem sok ünneplős cuccom, nekem az a bizonyos fekete alj, fehér felsővel ünneplős rucim volt.:) De divatos és fiatalos szoknyáról és nem blúzról, hanem egy divatos és fiatalos fehér ujjatlan felsőről van szó, ami ugyan nem bővebb fazonú, de engem nem zavart a picit nagyobb poci, aminek van egy kis csipke díszítés dekoltázs részen.

Tehát igazából az arany középutat kell megtalálni. Ami nem a kisestélyi, de nem is a farmer-póló összeállítás.

Ha van egy ünneplős jellegű szoknyád vagy nadrágos és egy szép felsőd, akkor nyugodtan elmehetsz benne.

2013. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy a szoknyáim nem jönnek össze még a hasamon :( A szép felsőim pedig mind szűk szabásúak, úgyhogy mindenképpen be kell szereznem egy szettet :).
2013. máj. 22. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben azért ne menj:

[link]

:D

[link]

ilyen valamit keress ez a pocakot is elrejti és egy kis szandállal jól mutat. Vállad sem látszik ki, az meg szempont a templomnál. Esetleg egy sállal még dekorálhatod

2013. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én fekete nadrágban, fehér blúzban és egy fekete mellényben mentem el, szerintem (már ne haragudj a fogalmazásért) egy keresztelőn abszolút senkit nem érdekel, hogy van -e rajtad felesleg vagy sem. Másrészt pedig természetes, hogy szülés után maradt rajtad néhány kiló. 5-6 meg nem is olyan sok... Mindenki a babáddal lesz elfoglalva! Vegyél fel valami csinos, szolid alkalmi ruhát ami nem olyan testhez simuló. Például egy ilyet:

[link]


Annyi, hogy más színben és érdemes egy bolerót beszerezni hozzá. Ez nem fogja kiemelni. :)

2013. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Templomba térd feletti szoknya illetve vállat nem takaró ruha illetlenség, illetve rikító ruhába sem mennék.

Ha nem ilyen akkor bármi jó. Én kosztümbe mennék, egy fehér inggel.

2013. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy vegyen fel hozzá bolerót! :) Na meg amit én linkeltem, szerintem simán térd alá ér...
2013. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajtam kosztüm volt (sötét szürke, hosszú nadrág blézerrel). Szeptemberben volt.
2013. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. A bolerós verzió tetszik. Az első link kicsit nekem strandos hatást kelt, de amúgy csinos. A domina öltözéken, pedig komolyan el fogok gondolkozni :).


Arra reagálva: tudom, hogy senki nem azt fogja nézni, hogy rajtam mennyi kiló fölösleg maradt a szülés után, de hiúság ide vagy oda, azért szeretnék csinos lenni a kisfiam keresztelőjén, készülnek fényképek stb., szóval ha lehet, akkor előnyösebb ruhát vennék fel. Tudom, hogy ne divatbemutató, attól még meg szeretném adni az alkalomhoz való tiszteletet, és mondjuk egy bekereteztetett családi fényképen ne úgy nézzek ki, mint 28 hetes terhesen :)

2013. máj. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!