Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak szemében ez nem munka?

Figyelt kérdés

Van munkahelyem de jelenleg lassan 3.éve vagyok

itthon a gyerekemmel gyes-en. Főzök, mosok mindennap, vásárolok,takarítok( a kisgyerekkel való összes dolgot én rendezem) ezt azért írom, mert a férjem soha nem kelt föl hozzá és még egyszer sem pelenkázta be- a másik gyerekünket viszem iskolába , tanulok vele minden délután.

Mégis a tegnapi összezördülésünk alkalmával a fejemhez vágta, hogy nem csinálok semmit.

Eléggé kiakadtam és magyarázkodni sincs kedvem.

Más férfi szájából is hallottam már ilyet és mindig azt hittem, hogy rám nem ez a sors vár majd.

Szar érzés. Úgy érzem, HA nem lenne gyerek úgy dobbantanék innen amilyen gyorsan csak lehet.


2009. okt. 4. 07:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,az kimaradt hogy sokszor érzem én is úgy hogy legszívesebben dobbantanék!!!Csak közös ház,gyerek,megszokott élet,stb,talán egyszer ha s sors úgy hozza.
2009. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Hát , ha én elmennék valahova, mondván akkor csinálja egyedül a házimunkát ,akkor nekem azt mondaná a férjem , hogy akkor haza se jöjjek. Nem az a fajta, akit ezzel sakkban lehetne tartani.

Az zavar rohadtul, hogy hogyan lehet olyan s.ggfej valaki, hogyha közösen döntünk a gyerekvállalásról akkor egy idő után a hozzá állás miért változik meg? Igenis vannak olyan kötelezettségek amiket muszáj megtenni, mert a gyerekem, mert én akartam. De azért legyél szexis és vonzó is merthát nem áll meg az élet.........

Na , megrázom magam. Nem ejtettek a fejem lágyára. Nemsokára vissza megyek dolgozni és a konyhatündér megint átváltozik öntudatos nővé.

Méghogy nem csinálok semmit? Várjál csak!

2009. okt. 4. 14:37
 23/38 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a válaszodból nekem az jön le, hogy te sem tartod sokra az otthoni munkát, hiszen akkor leszel öntudatos nő, ha visszamész dolgozni!Szerintem most kéne kiharcolnod hogy tisztelje amit csinálsz, mert ha visszamész dolgozni, még nehezebb lesz ellátni a házimunkát, több segítségre lesz szükséges!
2009. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
46%

Én tudom milyen csinálni,árva vagyok, nagymamám nevelt aki már elég öreg volt és ebből kifolyolag tudom h nem olyan fuu de nagy szám mint ahogy itt be van állítva! max balfa*sz a pali!

most mosás,kiválogatod, berakod a gépbe beleontod a belevalot aztán beállitod,késobb kiteregeted, arrol nem is beszélve h nem minden nap mos az ember!

mosogatás, vagytok 4en az jelent 4 tányért! nem kell kulon tányérbol enni a levest meg a másodikat! aztán evóeszkoz se sok marad igy! amiben meg megcsináltad általában egy vagy két plusz edényt jelent!érdemes minden ékezés után,ha meg van géped akkor meg kuss!nekem nem volt:(

takaritás valamivel nagyobb munka de azt se végzi minden nap az ember,esetleg rendet rak! ami maradt az a bevásárlás, de szerintem az se minden napos,max kenyérért kell elugrani:P

a gyereket meg be lehet rakni a tv elé addig,tudom szegény lelke meg fog sérulni h nincs vele foglalkozva a nap 24 órájában de lesz*arom! nekem se apám se anyám mégis itt vagyok nem lettem alkoholista nem dorgozok nem bunozok!

2009. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
53%
jah most h olvastam vissza mosásnál annyi h elotte be lehet áztatni a ruhát h a mosogép tuti kimossa:P
2009. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
54%
Te utolsó idióta! Ne magyarázzál addig, amíg nem tudtad meg milyen egy gyerekkel lenni egész nap és úgy megcsinálni a dolgodat, hogy a gyerek üvölt a füledbe és nem tudsz csak 4-5 részletben mosogatni, meg a teregetést megejteni, mert borul, mert tanul járni, mert anyára van szüksége! Az anyának bizony az idegrendszere is baromira ki van hegyezve ám, nem csak odarakod a gyereket a tv elé és ott marad.... Persze, egy darab babát oda tudsz rakni, de nem egy élő gyereket, aki mindig az anyja sarkában akar lenni. És persze jogosan, hiszen az anyja létezik neki elsősorban. És mit szólnál, ha hosszú éjszakákon nem tudnál aludni csak 1-2 órát egyhuzamban és a gyereked 3-4 óra hosszat ébren lenne és üvöltene éjjel? No hogy bírnád? És hogy mindebben a férjed nem segít, pedig megcsinálta azt a gyereket! Akkora f@sz vagy, mint ide Nyíregyháza.....
2009. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy öcsém csak úgy szólok:) nehogy azt mondd már nekem h az a gyerek minden egyes éjszakát végigorditott.....meg igen ott van asarkadban és akkor mi van nem tudod válogatni a ruhát vagy mi?
2009. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
43%
Szal inkább mondd azt h kevés vagy hozzá meg alkalmataln ne azt h fuu mert mennyire fáraszto berakni a mostalnat a gépbe:) régen nem volt mosogép nem volt takaritogép meg semmi nem volt! volt helyette több gyerek meg fold ami kellett kapálni! akkor mi lett volna veled ha most meg vagy halva?akkor nem volt mosogép hanem mentél a patakra! meg nem bevásroltál hanem sutöttél kenyeret! látszik h nem nagyon beszélgettél a nagyanyáddal!
2009. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
82%

drágáim. régen, amikor egy anyának, volt 5-6, vagy akár több gyereke is, akkor nem tudott egész nap csak az egyikkel lenni, meg azt babusgatni,. hanem mindenkire oda kellett figyelni, vinni a háztartás, sőt, akkoriban több volt a kerti munka, lehet, még fát is neki kellett aprítania a főzéshez, melegvízhez. és felnőttek az akkori gyerekek is, nem lettek hülyébbek, sőt, ügyesebbek, talpraesettebbek voltak a mostaniaknál.


ha beteszed a gyereket a járókába, és adsz neki olyan játékot, amivel elvan, akkor nem fog egész nap üvölteni, és tudod végezni a dolgod.


sokan túldramatizálják a dolgot, pedig csak anyni az egész, hogy nem kell egész nap a gyerek seggében lenni.


a férjedről meg csak annyit, hogy az okok a neveltetésében keresendők. az anyja túl sok mindent a segge alá tolt, és nem szoktatta rá arra, hogy egyedül is lehet takarítani, meg segíteni a nőnek.

2009. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
16.55 kívánom neked is a legjobbakat csók :P
2009. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!