Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapos terhes vagyok. A...

2 hónapos terhes vagyok. A párom sajnos nem dolgozik, én igen, ezért arra gondoltam, hogy ha a kicsi két éves lesz akkor én visszamennék dolgozni a párom meg otthon maradna a kicsivel. Mit gondoltok erről? Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
32%
Engem is érdekelt volna az a kor, hátha nekem sem kéne dolgozni :D De hát így jártunk! Az a lényeg,h vannak a Földön olyan pasik,akiket el kell tartani! És még szülnek is nekik...
2013. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
55%
Én írtam le mennyibe kerülnek a cuccok, és te marhaságnak nevezed a babaágyat meg a kocsit? Tudod mit kérdező, maradj akkor magadra, mi a francnak teszel fel ide kérdéseket ha nem vagy kíváncsi a válaszokra. Konkrétan én semmi rosszat nem írtam neked te pedig leugatsz. Hát, elég aljas ember lehetsz.
2013. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
0%
Talan ha leirnad, hogy miert nem dolgozik a parod, talan tudnanak a tobbiek alternativakat mondani, ha mar volt ennyi eszetek az anyukad nyakara koltozni. Aruld mar el, mert ugye azert csak adtok a rezsibe, a megelhetest, ill.a tovabbiakat hogy gondoltatok kivitezni? Nyugodtan szallj le a magas lorol, itt mindenki segiteni probal, amit nem erdemelsz meg, mert ilyen titkolozasok kozepette ertelmes valaszt azert elvarsz, igaz? Szegeny gyerek, szegeny anyukad..
2013. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

Hát te tényleg nem fogsz babakocsit, meg kiságyat venni merthogy nem lesz miből...

Majd anyád megy a bankba ilyen olyan hitelért hogy ne haljatok éhen.

Ami még nagyon fontos egyszerüen nem tudhatod mit fog belöletek kihozni a gyerek nem olyan mint a tv-ben nem önt el a boldogság. 2 évig anyukukánál nyomorogva a baba üvöltése a pelenkaszag nukú pénz az egy szar helyzet,

és bizony gyilkolni fogjátok egymást, hogy ki menjen melózni, ki költözön, ki kelljen a gyerekhez....

Nem biztos hogy együt maradtok, hogy egyáltalán alkalmas lesz e a gyerek nevelésre.

2013. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
74%
Semmi közünk hozzá, akkor nem itt kell kérdezősködni
2013. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
De jól kijelentetted, hogy nem a férjed. Azért ha azt mondják rám, hogy feleség vagyok, akkor mosolygok rajta és nem tiltakozok foggal körömmel, hogy márpedig nem vagyok az.
2013. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon undokok vagytok mind, arra nem is gondoltok, hogy esetleg beteg a párja, azért nem dolgozhat? Meg ajánlgatjátok itt a húszezres pelenkát, mert gondolom textilpelenkát mosni már derogál nektek... Kérdező, szerintem ha ez a helyzet, akkor nem kéne 2 évig várnod, hanem akár egy év után is mehetnél dolgozni, a párod meg vigyázna a babára. Az a sok modern vacak, amit mostanában rásóznak a szülőkre, tényleg nagyrészt fölösleges, lásd pl. az eldobhatós pelenkát meg a babakocsit (a hordozó a gyereknek is jobb). Kitartás, menni fog! :)
2013. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
77%
Kedves válaszolók, nem lettünk okosabbak! :) így végig olvasva a kérdező nagyon emlékeztet a viccben szereplő agresszív kismalacra...
2013. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
15%

tök gáz, hogy nem te maradsz otthon a gyerekkel.

Nem hiszem, hogy nem tudnátok azt is megoldani, hogy még az utolsó évet te legyél vele otthon.

2013. máj. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
43%
A babakocsi miért nem fontos?? Biztos nem próbáltad már, de majd amikor nagyobb a gyerek próbáld meg vinni, akár esetleg hosszútávon is... Ostoba.
2013. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!