Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet otthon zöldséget...

CsAk SziVesen kérdése:

Hogy lehet otthon zöldséget grillezni? Nem rég ettem nagyon finom grilezett zöldséget és nagyn bejött. Sajnos grillünk nincs. és tömblakásban lakunk. Ezt valami serpenyőben is meg lehet csinálni? Milyen olaj kell?

Figyelt kérdés
Csak hozzá értők irjanak ne trollok.

2013. máj. 3. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

serpenyőben kevés vajat ,és oliva olajat hevitek és a forró zsiradékra teszem a zöldségeket ,nem keverem csak rázogatom ,és fél roppanosra készitem : igy szeretem ,de ha ti puhábban szeritek akkor tovább kell piritani ...

Amikor kész akkor sózom borsozom .

Vagy ha félig van kész akkor kevés szója szószt és mézet teszek hozzá ..

2013. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen kis grillező sütőket, kb akkora mint egy mikró vagy még kisebb, a konnektorba kell dugni. Mi is panelban lakunk és azt használjuk. Lehet benne grillezni zöldséget, húst, akármit.
2013. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!