Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, megtorpantam:/ Ez...

Segítség, megtorpantam:/ Ez normális dolog? Mert most nem tudom, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok most érettségizek és Győrbe szeretnék menni tanulni. Azért írtam ide mert már nem tudom, hogy hogyan tovább. Eddig egy kissé zárkózott, visszahúzódó ember voltam más kamaszokkal ellentétben és jó kislány voltam és nem mentem sehova sem bulizni meg semmi ilyesmi. De mostanában egyre többször fordul meg a fejembe, de közben van valami más ami belül mégis azt mondja, hogy mégse tegyem meg. Mert a szüleimmel sem akarok konfliktusba kerülni de szeretnék önállóbb lenni. "Szép" rendes életet magamnak.

Mit tanácsoltok?



2013. máj. 12. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Látom szüleimen, hogy nem igazán akarnak elengedni.
2013. máj. 12. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Győrbe nem akarnak engedni, vagy bulizni? Ne haragudj, nem tiszta, hogy mit akarsz kérdezni...
2013. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Győrbe nem igazán akarnak engedni.
2013. máj. 12. 22:04
 4/7 anonim válasza:
19 éves vagy, szerintem ülj le és beszéld meg velük, nem kell parázni mindentől, hozz önálló döntéseket! Attól még nem leszel rossz kislány! Lehet, hogy életed legjobb döntése lesz, hogy kicsit talpra állsz egyedül!
2013. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Győr környéki vagyok és Győrbe tanulok egy szakközépben.Itt biztonságosabb,mint mondjuk Pesten vagy bárhol máshol a környéken,de itt sem 100%-os a közbiztonság.A szüleidet talán azzal győzhetnéd meg,hogy Győr azért nem olyan hű,de nagy város és sok lehetőség van itt.Ha nem sikerül meggyőzni őket,akkor is gyere,mert már nagykorú vagy,magad dönthetsz.Mondjuk nyilván besegítenek,ha nem kerülsz be államilag támogatottba,akkor viszont joguk van beleszólni sajnos,mert hát végülis az ő pénzükből tanulsz.De így is engedniük kéne...


17/L

2013. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ők mit szeretnének. 19 éves vagy, ha eddig nem csináltál semmi rosszat és meg van feléd a bizalom, akkor próbálj leülni velük és megbeszélni. Elég nehéz, ha nem olyan típusok a szüleid, hogy nyitottak az új dolgokra, de egy próbát megér.
2013. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ugyan így voltam, 200km-re jöttem el Győrbe otthonról, kb 9hónapig éltem távkapcsolatban a pasimmal, aztán kiraktam, lett egy új és mindenki megnyugodott. én is jó kislány voltam, rendesen tanultam, nem jártam bulizni, elég hosszú, 3 és fél éves kapcsolatom volt. aztán mindenki belenyugodott, hogy tudom mit csinálok. :) ültesd le a szülőket és mondd el, hogy miért akarod ezt és hogy tudod, hogy mit csinálsz! sok sikert! :) ha gondolod írj privit is, ha szeretnél még tudni vmit.
2013. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!