Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi fér bele az ex...

Szerinted mi fér bele az ex partnerrel a "jó viszonyba"?

Figyelt kérdés
Elvált pároknál mi fér még bele a jó viszonyba véleményed szerint, a volt pár hívása telefonon, ímélezés, felköszöntés, összejárás, együtt szórakozás, nyaralás, stb...
2013. máj. 24. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha egyikőtöknek sincs senkije és egyikőtöket sem zavarja a dolog akkor bármi.. csak tudni kell hogy mikor gondolja az egyikőtök úgy, hogy újrakezdené, a másikotok meg csak jó viszonyba akar lenni
2013. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút a két embertől függ és attól, hogy miként váltak el az útjaik.

Az én exemmel az ég világon semmilyen kapcsolatot nem lehetne fenntartani, mert ha csak köszönnék neki, már azt hinné, hogy van visszaút.

Egy szakítás szerintem mindig fájdalommal jár és általában csak az egyik fél akar menni, a másik pedig félmegoldásként belenyugszik a "legyünk barátok" kategóriába, mert így legalább néha láthatja a szerelmét. De ez a lehető legrosszabb döntés, szerintem.

Más kérdés, ha mindkét fél szakítani akar, ott talán elképzelhető, hogy megmarad a "barátság", bár én ebben nem hiszek.

Ha két ember egyszer vonzódott egymáshoz és egy párt alkottak, akkor ott bármikor benne van a levegőben az újrakezdés vagy akár csak a nosztalgiázás.


Én tudatosan építettem le minden kapcsolatomat az exeimmel, már csak azért is, hogy a jelenlegi kapcsolatomban ez ne okozhasson problémát. Én biztosan nem terhelnék rá a páromra egy ilyen szituációt.


De persze mindenki döntse el maga, hogy mit választ.


32/N

2013. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát akár milyen hihetetlen de én jó kapcsolatban vagyok a volt férjemmel... Természetes, hogy felköszöntjük egymást névnap/születésnap... és beszélgetni is jókat szoktunk már csak a közös gyermekünk érdekében sem marjuk egymást... engem ö megcsalt de szeretem mint embert de szerelem és testi kapcsolat nincs köztünk...
2013. máj. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam leginkább semmi. Párom exfelesége már akkor is azt hiszi, hogy újra dúl a love, ha visszaír neki egy olyan sms-re, hogy mikor megy a gyerekért. Tehát a telefonhívások hamar lezárva, facebook üzenetek 1-2 szavas válasszal. A többi elképzelhetetlen, mert a csaj ezektől is vérszemet kap.
2013. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

nalunk kizarolag es csak a gyerek ugyeben egy ket szo valtas ill sms.

Az en reszemrol ugyanez.

az exek azert exek mert semmi keresnivalojuk nincs az uj kapcsolatban.

Kozos nyaralas?nem lenne jo otlet

felkosozntes? nem hiszne mar semmi kozunk egymashoz.

A hatarokat jol meg kell huzni

2013. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 évig jártam az első komolyabb barátommal, 17 évesen jöttünk össze, együtt nőttünk föl. Nem volt egy jó kapcsolat, leginkább én tűrtem mellette nagyon sokat, ezért tartott eddig. Viszont a szakítás után ő sokat változott, belátta h egy paraszt volt velem és a mai napig így érzi :) Szinte a legjobb barátom maradt, mintha a testvérem lenne, de soha nem tudnék már szerelmes lenni belé, ezzel ő is így van. Bármi gondom volt szüleim helyett állt mellettem, segített anyagi dolgokban, ha éppen nem volt munkám. Mi így is ismerkedtünk azóta is, a mostani barátommal a legelején tisztáztam h ezzel a volt barátommal mi jóban vagyunk, apám helyett apám, szeretném ha ő is el tudná ezt fogadni. Mi járunk egymás szülinapjaira, ő is hozza ilyenkor a barátnőjét is. Most pár hete úgy alakult h Bécsben voltunk ketten egy koncerten, hálistennek ezek megoldhatóak maradtak. Szerintem az fér bele egy exszel való kapcsolatba, amit az aktuális párod tolerál, te pedig anélkül teszed, hogy eszedbe jutna h mi lenne, ha inkább összejönnél vele újra. 29/l
2013. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nálam, ami nem fér bele:


- találkozgatás: Néha-néha, HA egymásba botlanak, az oké, pár percet dumálnak, az oké. De amikor keresik az okot arra, hogy összefussanak, azt egyáltalán nem tolerálom.


- telefonálgatás: Max. ünnepi alkalmakkor (születésnap), vagy esetleg valami fontos ügy (pl. exnél maradt valamilyen fontos irat, ami mihamarabb kellene). De amúgy ez nálam nem jó pont.


Ami belefér:


Neten való dumálás. Persze, azért nem mindig, hogy húú, fenn van az ex, gyorsan ráírok, mi újság vele... Heti egy-két alkalom.


25/N

2013. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindenki válaszát megfontolom!
2013. máj. 25. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Hm, hát az én barátom továbbra is jó viszonyban van az exével egy 2 éves kapcsolat után (velem 1,5 éve van együtt), szülinapi köszöntés természetes, szívességeket kérnek egymástól (nem gyakran).

Ami nekem kicsit már sok, hogy tavaly is egy olyan baráti társasággal mentünk nyaralni Balatonra, ahol a régi barátnő is ott volt, és idén is szerveződik már a dolog. Nekem ez elég kínos (ismerem a lányt, semmi bajom vele), de csak magam miatt. Úgyhogy mondtam barátomnak, hogy ő menjen csak nyugodtan, de én nem megyek. El is engedném, megbízom benne.

2013. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!