Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek vele ezután?

Hogyan viselkedjek vele ezután?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egyik munkatársamba. Nem vagyok neki közömbös, keresi a társaságomat mindig, viszont barátnője van. Én így nem szeretnék tőle semmit és ezt már tisztáztuk.


Viszont így hogy mindig találkozunk, nem tudom kiverni őt a fejemből. Már majdnem egy éve szeretem őt.

Ha nem lenne barátnője, akkor lenne esélyem nála, ezt tudom. Nem akarok közéjük állni, nem akarok egy pasiért harcolni, meg szeretném őrizni a méltóságomat. Viszont így tönkremegyek.


Ő megszokta, hogy mindig mosolygok, jó kedvem van, viszont néha annyira fáj őt látni tudván hogy nem lehetünk együtt, hogy néha hideg vagyok vele, bunkózok vele. De utána megbánom hogy ilyen voltam vele, mert ő nem tehet arról hogy nem engem szeret, nem hibás ő.

ui.: Nem tudja, hogy szeretem őt, és nem szeretném elmondani neki.


Segítsetek kérlek, hogyan viselkedjek vele?

Nem akarok haragban lenni vele, nem akarom őt bántani.

23L


2013. máj. 25. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már tisztáztátok, hogy így nem szeretnél semmit, hogy van barátnője, akkor nem értem, hogy-hogy nem tudja, hogy szereted. Nem értem.

Vagy menj el onnan dolgozni máshová szó nélkül, vagy menj el dolgozni máshová, és mikor már megvan az új hely, végy egy nagy levegőt, mondd el neki, hogy szereted, és szaladj el. Komolyan :-). Max. megtudja, na és?

2013. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

velem ugyanez történt pár hónapja, a pasi felmondott.

gondolom látni sem bír

2013. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tehetem meg hogy felmondok, egyedül fizetem a lakást.. Munkát meg nem olyan egyszerű találni.
2013. máj. 25. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok ebben a helyzetben, nem szerelem, de érzek valamit. Küldi felém jeleket, ez zavar össze, pedig barátnője van. Ő a pasi. Annyit teszek, hogy nem keresem a társaságát, persze, beszélgetek vele, de próbálom kerülni.
2013. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az #1 első kérdésére nem válaszoltál, pedig nekem is egyből ez a kérdés ugrott be:

"viszont barátnője van. Én így nem szeretnék tőle semmit és ezt már tisztáztuk. " kontra "Nem tudja, hogy szeretem őt,"

2013. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tisztáztam vele hogy nem fogok vele lefeküdni.
2013. máj. 26. 04:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert bepróbálkozott már.
2013. máj. 26. 04:03
 8/8 anonim ***** válasza:
én pl lefeküdtem vele, pedig van barátnője, de a pasik már csak ilyenek
2013. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!