Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek ezutan? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ezutan? A pasi, akire hajtottam, a hugomat tolná!

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel nagyon joban lettem, kialakult koztunk egy furcsa barat-nem barat viszony, kicsit felszines volt a kapcsolatunk mindig, mert hiaba talalkoztunk sokat kettesben is, nem nagyon nyiltunk ki egymas elott. Ugy egy honapja rakerdezett mit erzek iranta. Vonzó, es ezt meg is mondtam neki, de o nem valaszolt mikor rakerdeztem es o?


Aztan ugyanugy folytatodott minden, en hagytam fuggoben a dolgot, meg a hetvegen, alkoholittasan benyogte, hogy a tesomtol kezdve kb.az osszes baratnomet tolna, de engem nem.


Masnap beszeltunk es rakerdeztem jol emlekszem-e, es tenyleg ennyire nyers volt-e, amire a valasz az volt, hogy igen, csak ezt kedvesen mondta.

Csak en erzem ugy hogy igy lehetetlen kedvesen kozolni egy ilyen tenyt? Es hogy gaz, hogy egy honapot vart a valasszal? Hp vagyok, hogy kiakadok? Huszonévesek vagyunk mindketten.


2013. márc. 4. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális hogy kiakadtál. Ezt lehetett volna normálisan közölni is.
2013. márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kellett volna felsorolnia, hogy ki mindenkivel tenné meg (hamár Veled nem), se udvariasan se bunkón:P


22/F

2013. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hm...... nos igen. Ebben a cipőben már én is jártam. Bár én férfi vagyok.

Nálam az volt az ok - amit el is hiszek -, hogy a mi barátságunk olyan szinten van, hogy fél a lány, hogy minden oda lesz ha összejövünk. Én nem vagyok szerelmes, de ha elindulhatna. Szerintem nála is. Mégis csak ez a helyzet. Egyszer élünk én nem várok senkire.


Az "őszinte" válaszhoz: Sajnos ma kicsiny hazánkban ez a szó egyenlő a faragatlan válasszal, köszönhetően a valóságshow-elemeknek. Az az őszinte, aki sértően mondja meg a véleményét. Sajnos ez a helyzet. De úgy őszintén, tényleg pont egy ilyen pali kell neked???

2013. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vágyom ilyen pasira, ijózanított a válasza, csak arra voltam kivancsi, hogy en viselkedek-e há picskent, ha fennakadok ezen.
2013. márc. 4. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:
"A pasi, akire hajtottam, a hugomat tolná" Nem értem miért akadtál ki. Ahogy' megfogalmaztad abbol ugy tünik, te sem vagy bele igazán szerelmes, de a F sem igazán szerelmet, csak egy lyukat keres. (Ha már találkoztunk, bas-unk egyet? Áááá veled nem! /Kb ezt látom alapszitunak./)
2013. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert irtam igy, mert igy mondta, és nem, nem vagyok szerelmes, de attól még szarul eshet, nem?
2013. márc. 4. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 vok: Persze, eshet s-arul, de mégsem olyan nagy tragédia mintha szerelmes lennél bele. Tedd a le van s-arva esetek közé!
2013. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és szolj a hugodnak, hogy ovatosan a F-val.
2013. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) köszi. A hugom mar azota szanalmasnak tartja a pasit, miota megismerte, ugyhogy ott nem lesz gond.
2013. márc. 4. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!