Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most tetszem neki? tudom hogy ezt sokszor kérdezik de tényleg jó lenne tudni mert most bizonytalan vagyok hogy ezután hogy viselkedjek lent

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam igazából jóban vagyunk egymással oszt.kiránduláson is tök jókat elbeszélgettünk meg jól elvoltunk, a suliban azt vettem észre hogy amikor így körbenézek csak a teremben sokszor összeakad tekintetünk mintha sokszor bámulna aztán múltkor egyik órán egymás mellett ültünk és véletlen összeért a térdünk nekem először fel se tűnt aztán amikor igen akkor elhúzódtam ennyi maradt de másnap megint egymás mellé kerültünk és amikor leültem kb 2perc múlva megint összeért a térdünk aztán úgy is maradt aztán a srác egyre közelebb jött és az egész lábunkkal összeértünk és már vállamig is eljött szinte teljesen egymáshoz voltunk dölve/simulva igaz hogy egy könyvből dolgoztunk de ennyi "érintkezést" azért nem igényelt volna aztán a keze is hozzáért a lábamhoz és úgy rajta is maradt

mosolyogtunk egymásra de most végülis nem tudom hogy mi miatt lehetett? igazából nekem is bejön nincs kifogásom ellene szerintetek tetszhetek neki? és hnap is egymás mellett ülünk elméletileg? hogy viselkedjek ezek után? úgy általában hogy és ha esetleg megint ez lesz? csak mert kicsit most bizonytalan vagyok mit is tegyek..


2012. okt. 8. 20:38
 1/8 TOMAtm ***** válasza:

haha sztem még korai magömlése is volt közben :)

simán keresheted a társaságát,nem vagy közömbös a számára.

2012. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jajjj teeee :D hát jó majd alakul tényleg köszi a választ!!!! de azért még érdekelne más vélemény is :)))
2012. okt. 8. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:D
2012. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 múltam nemsokára 18..
2012. okt. 8. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdődhet a flört!:D Am egyetértek az első válaszával.De csak a második részével.XDD
2012. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké köszi :D meglátjuk mi lesz azért az első válaszával kapcsolatban be kell valljam azért tetszett okozott pár jó percet :D xd
2012. okt. 8. 21:27
 7/8 MadameViciouse ***** válasza:

Nyilván nem simulna egy lányhoz, ha nem tetszene neki a helyzet.

De azért ezt Te is tudhatnád így 18 évesen, az alapján ahogy ezt leírtad azt gondolnám 13-14 év körül vagy :D

2012. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem én tényleg 17 múltam de ez a srác alapjárton aannyira zárkózott hogy nála aztánn semmit sem lehet tudni....+ én is lehetek bizonytalan de azért jól esik h elhiszed amit mondok.....
2012. okt. 10. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!