Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan a legjobb csajokat lekoptató módszer! Ha ez nem jön be akkor semmi. Szerinted? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Mielőtt megkérdeznétek én ezt megcsinláltam egy fesztiválon. Haverjaim akik hallották, hatalmasat röhögtek aztán gratuláltak. Szóval, ha van egy csaj akit nem bírsz levakarni magadról, nem érti meg hogy hagyjon békén csináld a következőt: Smárolj vele 5-6 percig folyamatosan, utána nézz jó mélyen a szemébe és mond neki, hogy: -Te úgy smárolsz, mint apám.

Miután ezt eljátszottam a csaj ledöbbent, hisztirohamot kapott és puffogva elvonult. :DDDD



2013. máj. 20. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
cöhh.. hát én is bevágnám a durcit:S
2013. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább az egyenes beszéd híve vagyok. Nagyon nem szép dolog nőt megalázni.
2013. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezen semmi megalázó nincs.
2013. máj. 20. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
hogy Te milyen okos vagy. Szabadalmaztasd midnneképp. Gratulálok a primitív stilusodhoz.
2013. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez aztán nagy trükk.
2013. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Remélem édesapád tudja kezelni a helyzetet, ha elterjed, hogy nemcsak b*zi, de még a fiával is csinálja...
2013. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Undorító vagy.
2013. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Én inkább egyenesen megmondom,de ennél még a Mosby-zás is jobb.

Mikor egyből azt mondod,hogy beleszerettél.

2013. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki hogy hagyjon, de nem. De ez a duma segített. xD
2013. máj. 20. 16:46
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Valamit tisztázzunk! Felteszel egy kérdést és megadod rá a választ? :D Ez az oldal nem erről szól! :D


Aki pedig azt írta, h nem szép dolog megalázni egy nőt...nos visszafele sem igaz, mégis rengeteg férfit megaláznak a nők is.


Smárolsz egy másik nővel előtte...nekem bejött, vette a lapot.

2013. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!