Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom fél éve nem talál...

Párom fél éve nem talál munkát. Nem tudom, hogy fogom tovább bírni?

Figyelt kérdés

Kirúgták férjemet fél éve, azóta nem talál munkát. Én egyre nehezebben viselem, mintha a férfiképét is elvesztené.. Én dolgozom, otthon takarítok, gyereket nevelek, stb. Már nem bírom cérnával. Hiába teszek meg mindent, nincs pénz a számlákra csak az én fizumból - kocsi, lakás, gyereknek suli, stb. :(

Már nem is tudom mit tehetnék. Gondolkodtam hogy elmegyek dolgozni hétvégén (vmi alkalmi munka, takarítás, stb), de akkor még kevesebbet lennék a családdal..

Férjem munkanélkülin van, ha alkalmi munkát vállal, akkor elveszti a segélyt, ami legalább 60e egy hónapban (alkalmiból nem jönne ennyi össze..)

Mit tehetnék? Hogy vészelhetnénk át ezt az időszakot?

Elegem van.. :(


2009. okt. 5. 14:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

én már másfél éve nem találok, az alföld ebből a szempontból nagyon sz-r hely. engem elhagyott az asszony, szóval mi sehogy nem vészeltük át. :)

kitartás amíg lehet, hátha.

2009. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!