Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tovabb? Mit kezdjek...

Hogyan tovabb? Mit kezdjek magammal? Hol talalok munkat?

Figyelt kérdés

Kozepsulis diak vagyok muveszeti teren, de jelenleg 21 evesen kvazi munkanelkuli, ugy erzem elbasztam kb az egesz eletem ezzel, es olyan 12 eves gyerek szintjen vagyok tarsadalmilag (no munka, keves barst, stb) elvben az ertelmiseghez tartozok,de gazdag szulok nelkul ez a palya szopas.


Nemtom h tudnek kitorni. Most pl van 100 ezer ftom, nemtom be merjem-e fektetni pl kulfoldi munkara, mire erdemes, hogyan, egyaltalan mit csinaljak, h 25 eves koromra minimum ne itt tartsak, hanem sikeres legyek, bejarhassam a vilagot, es realisan csaladot is alapithassak. Jelenleg egy kisebbseginek is tobb lehetosege van erre, mint nekem.


mit csinaljak?? Honnan szerezzek munkat real vegzettseg nelkul? Menjek-e egyetemre bizonytalan anyagi hatterrel? Meg fogok dogleni... Elbszm az eletem.....


2011. jún. 8. 19:45
 1/6 tetro ***** válasza:
milyen végzettséged van? mit csináltál eddig? elvileg már legalább két éve érettségiztél.
2011. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uvegtervezo lennek, de nem tettem le, utolag barmikor levzsgazhatok, erre nincs tul sok lehetoseg.... Mehetek vegul is okj kepzesre mas iranyba, pont ez a lenyeg, h elvben meg ingyenes,


2 eve erettsegiztem, 1 eve vegeztem a szakmai evemmel ahol nem kertem papirt, elsore nem vettek fel az egyetemre, es fel eve nem talaltam munkat sehol.....

2011. jún. 8. 20:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyammal elek, kezd a fejemre noni, pont arra haladok, amerre senki sem szeretne :/
2011. jún. 8. 20:01
 4/6 tetro ***** válasza:
én fiatalabb voltam nálad mikor eljöttem otthonról. elkezdtem egyetemre járni, pestre költöztem, aztán végig hívtam a haverokat ki tud munkát adni. aztán az első egyetem bele is bukott a munkába. meg a második is. mondjuk közben megtanultam fotózni, meg újságírást is tanultam. aztán dolgozom azóta is, meg újra egyetemre járok. és senki sincs a fejemre nőve.
2011. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jok voltak a lehetosegeid. Egyebkent grat..
2011. jún. 9. 01:54
 6/6 tetro ***** válasza:
nem. épp erről beszélek. nincs olyan, hogy jók a lehetőségeid. akkor jók, ha úgy alakítod, ha észreveszed őket. nem tudom mi a jó lehetőség abban, hogy eljön otthonról az ember szinte még gyerek fejjel, egy fillér támogatás nélkül a semmibe.
2011. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!