Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tesznek így keresztbe...

Miért tesznek így keresztbe az embernek? Hogy keressek így tovább munkát?

Figyelt kérdés

Pályakezdő, regisztrált munkanélküli vagyok, illetve voltam eddig... Mert ugyebár közmunkán kellett résztvennem, és én az önéletrajzomba mindig beírom, hogy pályakezdő munkanélküli vagyok, mert valahol pont ilyeneket keresnek a támogatások miatt.

Erre megkapom a papírt, hogy ameddig le nem jár a közmunka, addig nem vagyok regisztrálva... Most akkor még 2 hónapig hiába küldözgetem az önéletrajzomat, nem fognak úgysem felvenni sehová. :S


2011. szept. 29. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
69%
ha felvesznek valahová gondolom nem holnaptól. Behívnak,interjú....Addig letelik a 2hónap.
2011. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!