Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszom anyámra és nem is...

Haragszom anyámra és nem is tudok megbocsátani neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb szívbetegségem ami miatt gyógyszert szedek és egy orvos azt mondta, hogy egy kisebb beavatkozással meg lehet szüntetni. Első perctől kezdve tiltakozom. Pár nap múlva meg is csinálják de ilyen nincs, ezt így nem lehet, hogy ÉN nem egyezek bele. Ez az én testem, én életem, én döntésem és senkinek nincs joga akaratom ellenére is ilyet csinálni. Az addig oké, hogy jót akar nekem de illett volna megbeszélni, hogy én mit gondolok erről. Beszéltem már az orvossal is aki csinálni fogja, kérdezte, hogy akarom-e és én nemet mondtam erre ő is meg anyám is elkezdtek erőszakoskodni, hogy de ezt meg kellene csinálni. Ez 2 hónapja történt és azóta hargszom rá/rájuk de nem tudok megbocsátani mert ez annyira nem kis dolog. Sajnos kiskorú vagyok. Vagyis fiatalkorú.
2013. máj. 28. 18:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%
Te érdeked most mit hisztizel nyilván az orvos nem unalmában operálgat és ajánlja.
2013. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Jó. De majd ha én magamtól azt mondom, hogy hát lehet, hogy mégis meg kéne csinálni... na akkor kell megcsinálni. Ez így nem működik.
2013. máj. 28. 18:45
 3/47 anonim ***** válasza:
70%
Ezt felelősen nem szabad hagyni. Ha bajod lesz,édesanyádat veszik elő,hogy miért hagyta.
2013. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
75%

Ja persze akkor amikor már nem operálható vagy akkor amikor már belehaltál, biztos jó lenne.

Örülj neki, hogy foglalkoznak veled.

2013. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Es miert nem akarod a mutetet?
2013. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%

Anyád szeret. Ezt meg kell bocsájtani. De az tényleg gáz, hogy nem beszélte meg veled, nem így kellett volna intézni tényleg.

Amúgy elhiszem, hogy félsz a beavatkozástól, 100% hogy én is paráznék, de az tök jó ha utána nem kell szedni gyógyszert, nem? Erre gondolj.

2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Ez nem akkora nagy betegség amibe bármikor belehalhatok. Jó hogy foglalkoznak velem, de basszus, AKARATOM ELLENÉRE.
2013. máj. 28. 18:48
 8/47 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerűen csak fejezd be a hisztit. Anyukád jót akar, fölösleges cirkuszolni. Ha élned, kell, akkor élni fogsz, mert dolgod van, ha nem, akkor úgysem ébredsz fel az altatásból és boldog lehetsz, mert a kívánságod teljesül.


Ember, voltál te már a halál küszöbén? Én igen. (Nem öngyilkosság miatt.) Aki a halál völgyét megjárta, az másként látja a világot. Térj magadhoz és örülj neki, hogy van anyukád, aki szeret és törődik veled. Sokan boldogok lennénk, ha ez megadatott volna.

2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
90%

Addig, amíg valaki nem nagykorú, addig a felelősség a szülőé. És ha egyszer beteg vagy és egy orvos azt mondja, hogy műtétre van szükség, akkor nehogy már ezért haragudj anyukádra, mert ő jót szeretne neked!

Inkább azért lehetne haragudni egy szülőre, ha nem akarná a legjobbat a gyerekének.

Persze, senki nem szeret csak úgy műtőasztalra kerülni, de oda még senki nem is került indokolatlanul.

2013. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Es miert nem akarod a mutetet?
2013. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!