Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák napján hogy tudom...

Anyák napján hogy tudom tiszta szívből köszönteni anyukám, ha mostanában nagyon megrendült benne a hitem, és haragszom is rá?

Figyelt kérdés
Szeretném elnyomni az érzést de nem megy
2013. máj. 2. 18:30
 1/5 anonim válasza:
100%

Ha tiszta szívből akkor tedd bele azt is amit írtál,h haragszol rá, de ne szó szerint!

Ilyenre gondoltam: Tudom,h mostanában nem alakult minden tökéletesen, de mindig is szeretni foglak.

Vagy valami hasonlót.

2013. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Én évek óta nem szívből köszöntöm,megtörte a férjemmel szembeni viselkedése a szeretetemet, mondd neki isten éltessen sokáig és adj egy szál rózsát.
2013. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy csokor virágot, vagy egy szál valamit, és add át neki sablonmondattal és tudd le magadban is ennyivel az egészet. Megköszöntötted, de ez nem befolyásolja azt, hogy valamiért haragszol rá és valamiért megrendült a hited benne (nyílván tett érte aktívan, azaz az ő hibája).


Ha nem akarsz álszenteskedni, akkor ne köszöntsd fel.

2013. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Én nem tervezem felköszönteni anyámat, mert nem szolgált rá, hogy anyaként tekintsek rá.
2013. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs, hogy így rákérdezek, de te nem az a kérdező vagy, aki nemrég jött rá, hogy az anyja prosti lett Ausztriában?
2013. máj. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!