Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog megbocsátani az anyám?

Mikor fog megbocsátani az anyám?

Figyelt kérdés

Tegnap anyámmal veszekedtünk és elkezdtem vele ordítozni, míg ő végig nyugodt volt, durva dolgokat mondtam neki, olyan szavakat használtam amiket nem kellett volna. Le is qváztam. Rá csaptam az ajtót és elmentem otthonról pedig nem engedte meg. Mielőtt elmentem elkezdett sírni, amikor éjszaka jöttem ott várt a nappaliban, hogy beszélgessünk de megint elküldtem. Reggel nem úgy viselkedett ahogy szokott meg más volt. Most amikor hazajött akkor is szótlan volt. Bocsánatot kértem de nem válaszolt. Mit tegyek?

18/F



2013. febr. 21. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt átgondolnád mit tegyél gondolj arra, hogy anyukád holnap meghal ... (kemény?) ... a hátralévő mintegy 60-70 évedet úgy éled le, hogy ott van rajtad a teher, hogy hogyan viselkedtél és ő hogyan ment el


na most gondold végig, hogy mit kellene neki mondanod

2013. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nagy hiba volt.

Soká fog neked megbocsátani, lehet ez akár több nap vagy 1-2 hét.

2013. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem válaszolt,mert összetörted a szívét,de meg fog bocsájtani,mert ANYA,és az anyák mindent megbocsájtanak.Nem tehetsz mást,mint hogy még sokszor bocsánatot kérsz,és elmondod mennyire sajnálod,és mennyire szereted.
2013. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fain gyerek vagy, hogy ilyet mondasz anyudra!
2013. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 fallenangel_33 ***** válasza:
82%
Mit tegyél? Szégyelld magad....szegény anyud. Egy bocsánatkérés valószínuleg nem lesz elég, de feltételezem, anyud nagyon szeret téged (az alapján, amit írtál) és hamarosan meg tudjátok beszélni ezt a dolgot. Pedálozz, és ami a legfontosabb, hogy ezt már tobbet ne ismételd meg.
2013. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Főzz egy teát vagy kávét, vidd oda neki, kérd, hogy üljetek le megbeszélni. Esetleg egy szál virágot is vehetsz. Bánod a dolgot, vagy csak zavar, hogy nem szól hozzád?

Min vesztetek össze ennyire?

2013. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék békülni mert nem ez így nem jó meg tényleg egy paraszt voltam. A saját hülyeségem miatt veszekedtünk. Úgy viselkedtem mint egy 4 éves kislány.
2013. febr. 21. 18:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem használ, nem szól hozzád, akkor csak menj oda, és öleld meg.
2013. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És nem vágott pofán?Nagy kár!mi az,hogy ordítozól vele meg le k..vázod?Hogy szereted és tiszteled anyádat?Egy bocsánattal ez nincs el intézve.Tudod a kis gyerek az anyja lába fejét tapossa,a nagy meg a szívét szorítsa.Pedálózhatz öcsém,anyád ezt sosem fogja elfelejteni.Én megtekertem volna a nyakadat is
2013. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Ülj le vele beszélgetni, mondd el hogy nagyon megbántad és hogy nagyon sajnálod ami történt, hogy szereted és semmit se gondoltál komolyan. Hidd el az anyai szív nagyon különleges, olyan mint egy feneketlen kút bármennyit is kiveszel belőle sose fogy el. Mindig képes szeretni és mindent képes megbocsájtani. Legközelebb kétszer gondold meg mielőtt így beszélsz. Nem volt túl okos dolog, de legalább meg bántad, az is valami.
2013. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!