Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik nem vezeti...

Szerintetek melyik nem vezeti a hutlenségi skalát? Vagy 50-50%? Kérlek irjatok nemet és kort is, es azt is hogy miért ez a véleményed!

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Még több hülye kérdést, légyszi...
2013. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Ezmost mi?XD
2013. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
szerintem senki se vezet ilyen skálát
2013. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Statisztikak igen is vannak!!
2013. máj. 28. 23:08
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

A férfiak vezetik. Ha a nőnek bejön egy másik lehetőség akkor nem totojázik, érti a jelzést, azonnal dobbant általában, és sokszor ez a jelzés csak annyi, lelkileg megérinti valaki és nem is megy tovább. Azért ez a véleményem mert ezt láttam magam körül.


38/N

2013. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hivatalos, megbízható statisztika erről nincs - főleg mivel önbevalláson alapulna és ellenőrizhetetlen.


Mindenki csak a személyes ismerősi köréből tud kiindulni. Ez alapján én 70-30%-ban mondanám a férfiakat. A baráti körömből sok anyuka elégedetlen, lehet, hogy félre is menne, de vagy nincs kivel, vagy nincs mikor/hol (szülés után már nem olyan csinos, itt-ott van rajta pár kiló, vagy nincs ideje, mert hol a munkahelyére rohan, hol a gyerekért, apuka meg persze jön-megy ahogy kedve tartja)

2013. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Amit a környezetemben látok, az alapján a férfiak. A nők, ha probléma van a kapcsolattal, akkor vagy tepernek érte, hogy változzon, vagy azonnal mennek (főleg ha elkezdenek más iránt érezni vmit), a férfiak meg gyakrabban üldögélnek el a langyos pocsolyában, miközben máshoz járnak át. Meg amikor ott a kísértés, akkor a környezetemben élő férfial nem voltak elég erősek, hogy nemet mondjanak.


De ettől függetlenül amit leírtam, az nagyon nem reprezentatív. Egyébként is, pontosan nem lehet megmondani, mert vki sumákol, vki nem őszinte, vkiről nem is tudják, hogy félrejár...

2013. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
ha azt vesszük, hogy egy megcsalásban két ellentétes nemű ember vesz részt, akkor matematikailag annak a nemnek kell "vezetnie", amelyik nem képviselőinek nagyobb százaléka van kapcsolatban. mivel egy kapcsolathoz azonban szintén két ellentétes nemű ember szükséges (melegektől tekintsünk el a példa egyszerűsége kedvéért), tehát amelyik nemnek kevesebb képviselője van, az fogja "vezetni a hűtlenségi skálát".
2013. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
A férfiak gyengébb személyiségek, ezért ők vezetnek.
2013. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

A férfiak vezetnek, mert ők nemcsak érzelmi okokból, hanem puszta testiségből is félrelépnek, még akkor is, ha otthon minden rendben a szexszel.


A nők zöme viszont csak érzelmi indíttatásból lép félre, ha otthon már valami hiányzik.


(Most nehogy valaki elkezdje írogatni, hogy XY nő, minden rendben otthon, és testiségből lépett félre, mert nem azt írtam, hogy minden egyes nő ilyen, hanem azt, hogy a "nők zöme". Nyílván vannak ellenpéldák.)


33N

2013. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!