Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nevelőapának van joga...

Egy nevelőapának van joga megpofozni csajának lányáát? szerintem nincs de lécci irjatok véleméényt fontos!

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 17:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Igazából senkinek sincsen joga megütni senkit sem..
2012. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
ha az a lány a nevelőapa pénzéből eszik, kap ruhákat, és jár szórakozni, és a lány tényleg bunkó és hisztis akkor igen.
2012. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Én nem gondolom, hogy bármi is arra jogosíthatná, hogy megüssön!


Az anyuka mit szólt ehhez?

2012. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Csodálkozol , hogy pofáncsapott, amikor így írsz anyádról?!
2012. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
Csilla! Nem mondom, hogy nincs igazad! De szerinted is ez a megoldás? A gyereket nevelni kell, nem bántani!
2012. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
Ha az anya minden apai jogot megad neki akkor igen. Mit csináltál?
2012. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek a másodikkal. Magyarországon a gyereknek CSAK jogai vannak, a szülőknek CSAK kötelessége!

Ezért van annyi állandóan bulizó, gyerekként felelőtlenül szexelő, részeges, drogos fiatal.

Engem a nevelőapám fiúlétemre 16 éves koromban pofozott meg, mert minősíthetetlen hangon beszéltem az anyámmal. Az anyám egyetértett vele, és jogosan.

Akkor ugyan nagyon sértve éreztem magam, de használt a pofon, és ma tudom, hogy jogosan kaptam.

2012. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%
Szerintetek a mai világban lehet szép szóval nevelni? Sem otthon, sem az iskolában nem lehet, mert kiröhögnek , a jogaikra hivatkozva! Azzal, hogy azt mondod: jó legyél, Szerinted mit érsz el? Lófaxot! Na itt jön a fenyítés és akinek nem tetszik, elmehet a sóhivatalba nevelőnek! Nem azt mondom durva verés kell, de ha más már nem használ! Inkább most kapjon nevelő szándékkal, mint később tolvajként, rablóként, gyilkosként, drogos , cigis piásként a közösség legalja, börtöntölteléke legyen!
2012. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

1. anyuka pasija, akkor semmilyen joga nincs.

2. élettársa, hivatalos nevelőapád, és nevel szó szerint, évek óta, akkor miért ne lenne.


14 éves vagy, nem kell felháborodni, engem is ütött máe meg idegen mert beszóltam jogosan, idősebb koromban is.

2012. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
van, sőt, ha olyan a helyzet, akkor kötelessége, ő a családfő. ezt az anyának meg a gyereknek is TISZTELNIE kell.
2012. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!