Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap észrevettem, hogy a...

Tegnap észrevettem, hogy a párom az exének smst írt.2 éve vagyunk együtt, az exe miatt már többször is vitatkoztunk. Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 12:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Én kidobnám, hadd menjen az exku.rvájához!!!! Nem lesz ez már jobb, hidd el nekem, tuti, hogy kavarnak, tapasztalat!!!
2013. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Mit írt neki? És miért vitatkoztatok korábban?

Azért kérdezem, mert pl. az én barátom fél évente összefut az egyik exével egy sörre, a másik exe pedig sokáig zargatta, volt hogy hajnal 3kor írt neki smst(mármint az ex). Néha smseztek, a csaj nem igazán tudta magát túltenni, a párom pedig próbálta mihamarabb lerendezni.


Szóval mit írt neki, miért? És miből adódtak a korábbi viták?

2013. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Nekem két éve írogat az exem, mégsem kavarunk, ugyanis soha nem válaszolok neki.
2013. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy 2. írja. Mit írtak egymásnak? Ha már lezárták a kapcsolatuk, és csak néha érdeklődnek a másik hogyléte felől, abból nincs gond.

Miért vitatkoztatok többször az exről?

2013. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom,hogy mit írt neki,csak a kézbesítési jelentést láttam. Már jópárszor elmondtam neki,hogy nem tudom elviselni ezt,hogy tartja a kapcsolatot az exével. Minden egyes veszekedés után megígérte,hogy több ilyen nem lesz...
2013. máj. 29. 12:36
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

Miért zavar téged, hogy néha beszél az exével? Az élete része volt. Lehet, hogy meghatározó. Ha nincsenek is együtt, mert nem működött, attól még ápolhatnak jó viszonyt egymással. A barátod pedig buta, hogy ilyeneket ígérget. Ilyet nem szabad ígérni, amennyiben nem balhés elválás volt. Lehet, hogy összefutnak az utcán, váltanak pár szót, te pont akkor találkozol a barátoddal és kivered a hisztit, hogy miért beszél vele. Mert összefutottak és megkérdezték hogy van a másik....


Szóval miért is zavar téged?

2013. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

De miért ne tarthatná a kapcsolatot? Ha az exével akarna lenni, akkor vele lenne együtt, és nem veled.

Abba pedig, hogy kik a barátai nincs beleszólásod. Vagy elfogadod így, vagy elmész.

Én is jóban vagyok két exemmel. Nem haragban váltunk el egymástól. És fontosak nekem, mint barátok. Szigorúan, mint barátok. Érdekes, hogy ezt eddig minden párom el tudta fogadni.

2013. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
30%
Hiába pontoztok le, érintett vagyok a témában, sajnos ennek az lesz a vége, hogy lesz köztük valami! Én hülye voltam hogy anno hagytam elfajulni, és nem takaritottam el az ürgét az első kur.vázásnál. Menjen, hazudgáljon ő annak a r!bancnak, ne téged nézzen hülyének! Sajnos ennek a kapcsinak vége, sőt, ha úgy vesszük, csak a te részedről volt az, ő még azt a riherongyot szereti...
2013. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Miért is zavar? Valahogy biztos vagyok benne,hogy az exe bosszantani akar. Pl vasárnap reggel 7órakor eszébe jut telefonálni egy semmiség miatt. küld nekem egy üzenetet FB-on: "hidd el nekem,még mindig velem lenne,ha én az akarnám" stb stb. Amikor meg az én volt párom hívott fel egy hivatalos dolog miatt,teljesen ki volt akadva,hogy mit akar tőlem az exem.
2013. máj. 29. 12:43
 10/33 A kérdező kommentje:
Na meg miért nem ül le velem,és mondja el őszintén,miért egy kézbesítési smsből kell megtudnom...
2013. máj. 29. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!