Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelemből házasodik az a pasi, aki évek óta van együtt a barátnőjével, gyerekük is van, de már többször megcsalta? És össze akarnak házasodni? Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 01:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Az a nő mos rá, főz rá, takarít rá, szexel vele, neveli a gyerekeit, és azt is elnézi neki, ha félredug. Az ilyet meg kell tartani...
2010. jún. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha szerelmes lenne nem lépne félre, ez a házasság kényelmi ok nem érzelmi.
2010. jún. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy bűntudata volt/van a pasinak és a házasságtól reméli hogy hű lesz?
2010. jún. 18. 02:03
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Túróst!!


Be akarja magát biztosítani, mivel a házasság után ha nem csinálnak vagyonszerződést minden közös névre megy, és akkor nyugodtan járhat félrekúrni, hiszen az asszony úgysem mer majd elválni mert elbukja a fél vagyonát..


Ez az egész erről szól, semmi többről.


Én 3x is meggondolnám ezt a házasságot, mert ha esetleg jön egy normálisabb apajelölt, akkor szó hang nélkül lehet dobbantani!!

2010. jún. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Szóval én nem tenném ki magam ennek a "présnek" se a gyereket..


Nem tudom kinek mi van a nevén, de ha az emberén nincs semmi akkor meg főleg nem!!

2010. jún. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

ja,nem rólam van szó,(szerencsére) csak külső szemlélő vagyok. Munkatársam a pasi,elmondott pár dolgot nekem. Hogy szereti a barátnőjét,meg hát ott van a gyerek,de néha kell más is...szóval értitek

aztán meg jön sirva nekem hogy megbánta a legutóbbi afférját és bűntudata van...

most meg boldogan közli hogy elveszi a nőt...én csak néztem :S

2010. jún. 18. 03:11
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

Lehet azt hiszi a nő annyira naiv, hogy majd azt hiszi ez azt jelenti, hogy nem fog többet félrelépni. Házasságból sokkal könnyebb félrelépni, nehezebb a különválás.

Egyértelműen kényelmi okai vannak a dolognak.

2010. jún. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szerelemből. Kényelemből, kicsit talán félelemből is. Ennek tényleg nincs semmi értelme.
2010. jún. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Tapasztalatom szerint a gazdagabb nők kötnek inkább házassági szerződést,ha szegényebb a férj,mint fordítva. AS válások 90 %-ban a férj,akit kiforgatnak midenéből.

Ma a nők nagyrésze felelőtlen. Elég,ha valaki szépen szól hozzájuk,már összeköltöznek vele és gyereket válllnak. Nem igazán értem ezt a mentalitást!.

Régen nem volt divat cserélgetni a partnereket,tapasztalatszerzés céljából. A lányok szűzen mentek férjhez,és általában jól sikerült a házasság,ha megfogadták az öregebbek tanácsát: ne menj férjhez olyan férfihez,aki sok nőnek udvarolt,aki nőcsábász,mert az a házasság után sem fog megváltozni.

Az emberi természet nem egyforma. A nők között is van,aki nem bírja ki egy partnerrel. Az ilyen természetű soha nem fog hűségs maradni. Ahogyan a kollegád sem.

2010. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A kiforgatásról csak annyit, hogy a házasságkötés előtt szerzett vagyon különvagyon marad, amit nem tesz közössé akárhány év házasság sem, és egy esetleges válás esetéb visszajár. Azaz nincs olyan, hogy házastárs beleköltözik a készbe semmi nélkül, aztán váláskor viszi a fél házat, fél autót stb. Amit azonban a házasság ALATT szereztek, az közös vagyonnak számít, akkor is, ha a felek fizetése nagyrágendileg különbözik egymástól.
2010. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!