Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon h. lye dolog hogy...

Nagyon h. lye dolog hogy elsírtam magam előtte? Mondjak neki valamit?

Figyelt kérdés

Van egy távoli rokonom, aki egyben kolléganőm is. Nem vagyunk túl szoros kapcsolatban, de azért megvagyunk. Az egyik kislánya nagyon beteg, nem mindig bizakodóak az orvosok sem:( Még óvodás szegényke. Ma bejött a két kisgyerek az apukájukkal az anyáért munka után.

Én meg valahogy "elsírtam" magam amikor ránéztem.. Annyira szép és kis ártatlan. Tudom hogy nagyon hülye dolog volt, de kijött. Nem bömböltem persze, csak párás lett a szemem. Ők is látták. Ezután hogy viselkedjek holnap? Ő egyébként elég erős nőci, legalábbis ezt mutatja, szóval nem kér a sajnálatból az biztos. Én sem azt akartam:(


2013. máj. 29. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem fogja szoba hozni.
2013. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
viselkedj természetesen. Ha nem hozza szóba, te se tedd. Valószínűleg akkor nem volt számára tragédia, ha meg szóba hozza, beszéljétek meg.
2013. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak gondolom van elég baja azonkívül is, hogy én nem vagyok normális. Nem kell felhoznom ezek szerint?
2013. máj. 29. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Abszolút nem ciki. Én is ha valami megható, sokkoló dolgot látok, elsírom magam. Teljesen természetes.
2013. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te semmiképp se hozd szóba!
2013. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem sértődött meg rajta. Tuti elfogadja, hogy van olyan, aki érzékenyebb lelkű. Ne hozd szóba, de ne is hidd azt, hogy emiatt lenéz vagy hülyének néz vagy meg van rád sértődve.
2013. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!