Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Nem fog...

Normális dolog ez? Nem fog átcsapni megcsalásba?

Figyelt kérdés

A férjem külföldön dolgozik, 100% ig biztos vagyok benne hogy nem csal meg. Viszont nekem adta a telefonját mert ő kapott újat és rengeteget nézett az interneten. Tudom nem normális dolog féltékenykednem e miatt, távol is álljon tőlem csak félek hogy később akár meg is csal majd. Nekem például alig mondja hogy kíván ha beszélünk, mindig én mondom, és akkor vagy ha haza jön, mondjuk egy hétre akkor kb 4 szer történik meg a dolog, vagy ha egy éjszaka többször akkor is max 5.

De szeretném az elején tisztázni hogy meg csalni tuti nem tud/ akar :) Vélemények??? Minden féle tapasztalat, vélemény megosztás érdekel!


2013. máj. 14. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen hiába töröd a fejed. Ha meg akar csalni megcsal, főleg hogy külföldön van. Ne ezen gondolkodj! Gondolj pozitívan rá. Szerintem ha itthon van veled, akkor nem akarja bepótolni az elmaradt x hetet. Ez nem azt jelenti, hogy nem kíván vagy nem szeret! Ha eddig bíztál benne, tedd ezután is!
2013. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A dolog kétesélyes.Ha a viselkedése furcsán megváltozik veled szemben,akkor esetleg gyanakodhatsz,addig meg feleslegesen emészted magad.
2013. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. hát erősen gondolkodom. :) De végűlis kár, ha akar úgyis megteszi, és ő is megbízik bennem pedig itthon nekem könnyebb lenne a dolgom.


Azt a kérdést nem én írtam ki egyébként :D

2013. máj. 14. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha ezen jár az agyad, akkor előbb-utóbb bekattansz, rámegy a házasságod...

bár férfiból van, nem fog megcsalni.

2013. máj. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne járjon az agyad! felesleges!
2013. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
off: elírtad a neved, phalaenopsis az orchideafaj. :)
2013. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!