Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért programozik másokkal és...

Miért programozik másokkal és mellettem miért csak aludni tud?

Figyelt kérdés

Párom fizikai munkát végez, ezért meg is értem, hogy fáradt esténként, nem akar elmenni hétközben szórakozni, étterembe, moziba, viszont egy ideje nagyon zavar, hogy engem mindig leráz ezzel, hogy fáradt, közben viszont ha a haverjai hívják valahova, akár hétközben is, általában, az esetek 80%-ban szó nélkül megy, találkozik velük, segít nekik, vagy iszogatnak, meccset néznek...

Szerintetek akkor velem miért nem akar csinálni valamit?

Miért csak egy otthoni vacsi, filmnézés és alvás a program??

Próbálom neki elmagyarázni, hogy nagyon rosszul érzem magam emiatt, szeretnék vele eljárni, kimozdulni...általában, ha barátnőkkel is talizunk, egyedül megyek...

Szerintetek hol a hiba??



2013. máj. 30. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tuti megcsal.
2013. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Számomra az a furcsa hogy csak otthoni program van és nem mer felvállalni az utcán?? Talán megcsalhat de ez nem tuti.
2013. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

unalmas vagy, a haverok érdekesebbek

amúgy, volt élettársam volt így, sose mentünk együtt bulizni, kijelentette, hogy ő csak egyedül (haverokkal) bulizik. Volt, hogy ugyanoda mentünk, de külön voltunk. 2 évig éltünk együtt. Aztán szakítottam vele, mert egyéb gondjaink is voltak, és láááám az új barátnőjével mindenhova kérdés nélkül együtt ment. Vond le a következtetést! Ha szeretsz valakit, akkor büszkén viszed magaddal társaságba, vele akarsz lenni, amikor lazítasz, stb. Néha külön az okés, de állandóan? Gondold át!

2013. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Te úgyis kéznél vagy, ezért nem kell megerőltetnie magát és programokra menni, ha veled akar lenni. A haverok nincsenek ott mindig, ahhoz hogy velük találkozzon, muszáj kimozdulni.

Sajnos ez tipikus probléma együtt élő pároknál.

A megoldás az, hogy csinálj közös programot a haverjaival, a tesójával vagy bárki mással, aki miatt muszáj felemelnie a popóját és kilépni a házból. És tedd rendszeressé, mittudomén minden héten legyen legalább egy program. Idővel hozzászokik és akkor ő is igényelni fogja. És idővel már kettesben is akarni fog elmászkálni veled.

2013. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és sztem engem azért sem vitt, mert volt kb 10 kiló feleslegem, és egyszer egy haverja ezt megjegyezte neki, valószínűleg szégyellt. Durva így kimondani.
2013. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 HLA válasza:
0%
nem hinném hogy megcsalna!! az én párommal is előfordult ez pont most! Vannak néha ilyen időszakai gondolom a pasiknak h fáradtak hisztisek de gondolom ha egy haver felhívja őket h menjenek valahova az már jó!nálunk például még szex se volt 2 hétig mert h neki nincs kedve vagy épp fáradt vagy épp nincs hozzá hangulata meg ilyenek és én is azt hittem eleinte h megcsal de nem! egyszerűen néha rájuk jön az öt perc és azzal nem törődnek h nekünk ez szarul esik h nem foglalkoznak velünk.
2013. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egyből megcsalásra kellene gondolni. Inkább az lehet amit a 4. ír. Bár ez így nem jó, persze. A legtöbben azért máshogy viselkednek a ha csak a haverjaival vannak, mint ha ott a párjuk is, ez fiúkra és lányokra is igaz. Talán így jobban el tudja engedni magát, bár, ha ez általános akkor azért fura.
2013. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megcsalni nem csal meg, tuti....meg nem is szégyell.

hétvégén azért szoktunk programozni, az ő haverjaival is.

de én a hétköznapokat nem bírom, hogyha én mennék vhova, akkor fáradt, de ha más hívja, akkor nem....tényleg ez lehet, hogy én úgyis ott vagyok, nem kell megerőltetnie magát és ezért jobban elengedi magát.

Én is arra gondoltam, hogy bevezetem, hogy heti 1x mindenképpen elmegyünk együtt vhova hétköznap is. hogy rájöjjön, h az is jó...

2013. máj. 30. 12:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy nehéz fizikai munkát végez,nem értem,hogy miért szekálod. Meg amúgy is,a legtöbb embernek szüksége van külön töltött időre,nem vagytok összenőve. Hétvégén meg eljártok,van programotok,akkor mi a baj? Nem gonoszkodni akarok,csak a problémád kicsit olyan,mintha az lenne a bajod,hogy semmi sem elég neked. Esetleg mondd meg neki,hogy legalább egy hétköznapi napon kizárólag a tiéd legyen. Vacsizzatok,mozizzatok,a többi nap meg azt csinál,amit akar.
2013. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!