Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rögzült bennem hogy csak a...

Az rögzült bennem hogy csak a család az aki kiáll mellettem, tehát kívülről senkibe se bízhatok igazán. De ha pénzről vagy szó a szüleim is hazudnak, mi az igazság?

Figyelt kérdés

nincsenek is olyan kapcsolataim amik egyénragúak lennének, mikor nincs kivel beszélnem tudom a szüleimet felhivhatom mindig.ez tök rendben is van, azonban ők is válásig terrorizálták egymást meg engem, és nem győzik túllicitálni egymást h mit tett és nem tett. Ráadásul a pénzkérdés sose volt tiszta.Apának van de tök boldogtalan, olyan felsőbbrendű kifele belül meg látom tök magányos. Anyám meg tud laza is lenni, sőt ő életszerűbb sokkal, barátai is vannak, -de ő meg attól retteg mi lesz ha ki lesz bárkinek is szolgáltatva,mert nem nagyon van pénze. én meg azt érzem akárhogy is de nem bízhatok,hiehetek senkinek, és talán sohase lehetek boldog. kapcsoltaim nincsnek, és végülis szülőkre se tudok rosszat mondani (meg nem is akarok) mert legalább ők itt vannak.


most akkor mi van ???


2013. ápr. 10. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiatalnak tűnsz, ilyen korban pedig nagyon nehéz egyenrangúnak lenni bárkivel is, főleg manapság, mert ma már a tizenévesek annyira különbözőek, és hajlamosak egymást különböző magasságú polcokra tenni. Később lesz jobb, találhatsz olyanokat, akikkel egyenrangúnak érzed magad. Nekem például a barátom a családom is egyben, és fordítva. Néha úgy érzem, csak mi vagyunk egymásnak, pedig nincsen köztünk vér szerinti kötelék.
2013. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
asdf
2013. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felnőtt vagy, mert ha fel kell hívnod a szüleidet ahhoz, hogy kapcsolatba kerülhess velük, akkor valószínű, már nem velük laksz. De azért valakivel ellátogathatnál egy nyelvtanórára, mert a helyesírásod és a fogalmazásod egy katasztrófa, nem is értem, hogy mi a kérdés.
2013. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!