Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy így érzek?

Normális dolog, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja lesz, h együtt vagyunk a barátommal (mindketten 23 évesek vagyunk). Én a sok csalódás után most úgy indítottam vele a kapcsolatot, h nem tervezek, lesz ami lesz. A párom már mondta párszor, h majd ha gyerekünk lesz így meg úgy.... de én azt érzem, h nem tudnék neki gyereket szülni. Fog ez változni idővel? Ti mit gondoltok?
2013. máj. 30. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapnyi kapcsolat után nem csoda, hogy még nem tervezel vele komolyabban és így érzel.
2013. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan fog változni a véleményed, életszakaszok szerint többször is
2013. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Még korai ezek szerint. Én egyébként egy hónap után tudtam, hogy a párom lesz a férjem és a lányunk apja <3 szóval van ilyen is, nem feltétlenül korai mindenkinél.

Esetleg a kapcsolatotok sem olyan, hogy hosszútáv lesz a vége.

2013. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg nem lesz hosszútávú. Az előző barátomnál végig éreztem, h tőle akarok gyereket és vele akarom leélni (sajnos nem úgy alakult). Abban sem vagyok biztos, h szeretem e. Hihetetlen féltékeny és amikor úgy érzem, h most minden oké mindig kiábrándít vmivel!
2013. máj. 30. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, akkor ő sem az igazi.. :(
2013. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt így konkrétan tudod,hogy teljesen más,mint az előző,akkor nem ő a Te embered.
2013. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj,Istenem,3 hónap az még semmi,én is így voltam a párommal,azt gondoltam,elszórakozunk pár hónapig egymással,aztán úgyis szakítunk... Ja és dettó én is sok csalódás miatt voltam szkeptikus. Mégis 2 éve együtt vagyunk,ha lányunk lesz majd egyszer,neki már megvan a neve:D Most így érzel,de lehet,hogy 2 hónap múlva már ti is azt beszélitek,hogy hány és milyen nemű gyereketek lesz. Az is lehet,hogy nem fog változni a véleményed. Addig legyél vele,amíg jó együttlenni. Normális,hogy így érzel.
2013. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja persze ha kiábrándít,ott azért vannak bajok. Ha nem felel meg neked,hát ne legyél vele.
2013. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!