Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így felnőttkorban ti is néha...

Így felnőttkorban ti is néha szégyenlitek az anyatok nyilvanos helyen? Mármint ha nejlonszatyorral jar meg rákérdez az étteremben melyik a legolcsóbb sör azt kéri meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 21:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
Nem, attól még az anyám.
2013. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
Aki ezt szégyelli, az beteg...Ennyiért hisztizni butaság, örüljön az illető, hogy van anyja, aki felnevelte!! Millió árva örülne egy teszkós szatyorral furikázó anyának!
2013. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
Ő nevelt fel ne nevesd ki, téged kellene szégyelni hogy ilyet írsz.
2013. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

én örülnék, ha egyáltalán lenne anyukám. felőlem csapvizet is kérhetne az étteremben, csak itt lenne velem :(


másrészt, hívd meg a legjobb sörre, amíg megteheted

2013. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%

Sose szégyellném az anyukámat. :) Vannak dolgai, dehát kinek nincsenek, nekem is vannak mégse szégyenkeznek miattam :D

Én megvenném az anyukámnak a legjobb sört és vennék neki egy szép bevásárlótáskát. De ha a nejlonszatyorhoz ragaszkodna hagynám. Én is voltam már azzal vásárolni.

2013. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%
Örülj, hogy felnevelt téged, annak ellenére, hogy ilyen hülye vagy. Ő sem szégyellte, hogy a gyereke ennyire gyökér.
2013. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Nejlonszatyorral mégis mi a baj? A legolcsóbb sört kikérni meg nem ciki. Örülj, hogy nem csapvizet kér.
2013. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%

Felnőttként? Soha.


Pont ez az egyik ismérve a felnőttségnek, hogy túltesszük magunkat olyan dolgokon, ami esetleg tiniként még "ciki" volt.

2013. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

addig örülj amíg van édesanyád!

nekem még van ( hála a jó istennek,de ki tudja meddig!:()

jelenleg itt ül mellettem és gépezik:D

de ahogy írták: felőlem csapvizet,vagy hugyot is kérhetne.. max mondanám h anyu,inkább bor,v ilyesmi..

és neljonszatyor.. mivel járkáljon ?? talicskával?.. emiatt nem kell szégyellni az anyukádat.

2013. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 tetris ***** válasza:
82%

Ha majd csak egyszer is végigéled egy terhesség minden nyűgét, ha majd egyszer is végigéled egy szülés gyötrelmeit, ha majd egyszer is kitörlöd a gyermeked kakás fenekét, megtörlöd a taknyos orrát, kikérdezed a verset, ha aggódsz akár csak egyszer is, ha későn jön haza, ha majd csak egyszer is......

akkor majd megtudod, hogy az édesanyádat szégyellni egy neylonszatyor, vagy egy sör miatt mekkora gyalázat!!!

2013. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!