Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőttkorban mennyibe kerül...

Felnőttkorban mennyibe kerül a sima rendes fém fogszabályozó? Budapesti fogorvost tudna ajánlani valaki?

Figyelt kérdés

mennyibe kerülne alulra, felülre, mennyi lenne havonta...stb?

Komoly problémám nincs csak oldalt a fogaim beljebb vannak gondolom nem volt elég hely és kicsit beljebb szorította őket a többi és néha ha mosolygok (inkább vigyorgok..) olyan mintha ott nem lenne fogam...

előre is köszönöm a válaszokat !

18/L


2013. máj. 7. 13:48
 1/6 anonim válasza:

Én 22 éves voltam mikor felrakták. Felül volt 1,5 évig alul 2 évig. Nekem sem volt feltűnő a gond csak a bölcsességfogak kezdték tolni a egymásra a fogaim. Szóval azokat ki kellett szedni előtte. Nem olcsó! alulra és felülre az olcsóbb változat 150-150 ezer Ft , de van 180 ezerért is. Én a fehéret válaszottam,de van már világitós,csillogós is. PLussz előtte panorámakép,mintavétel. Felrakás dija. Havonta egyszer kell meghúzatni a fogszabályzót én 11 000 Ft-ot fizettem havonta. Miután lekerül a fogszabályzó, átlátszó fogszabályzót kell hordani ami kivehetős,mivel a fogak könnyen mozognak , a nyelv és az evés is hatást gyakorol arra hogy elmozduljanak, mivel már nem tartja semmi és ezért vissza kell szoktatni fokozatosan az eredeti állapotig. Ezt a kivehetős fogszabályzót előszőr 3 hónapig éjjel nappal kell hordani és csak étkezésnél veheted ki majd vissza,utána már elég csak este 9 hónapig majd ezután fokozatosan kihagyva 1-1 napot kell "leszoktatni" a fogszabályzóról.

A kivehetős fogszabályzó 17 .000 Ft alulra és felülre is külön-külön.

Én maszek fogorvosnál voltam, de nagyon bizom bennük, sajnos nem pesti, hanem kecskeméti. Ha érdekel szivesen megirom.

2013. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt sajnos csak pesti es maximum gyori orvos lenne a jo :) nagyon sokat segitettel koszi?
2013. máj. 12. 01:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Hoppa -? *!
2013. máj. 12. 01:06
 4/6 anonim válasza:
Nagyon szivesen,örülök, hogy segithettem.:)
2013. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mazsola111 válasza:

Szia!

Nekem 6 éve (28 vagyok) rakták fel az állandó fogszabályzót, ami kb. 2 évig volt fent. Én azóta is éjszakait hordok még. Az én orvosomat egy másik fogorvos ajánlotta, mert ő nem foglalkozott fogszabályozással. A doki valamelyik kórház főorvosa, nagyon profi és csak időpontra fogad, nagyon sokan járnak hozzá. Az árak úgy néztek ki hogy nekem a legegyszerűbb fajta fém volt alul-felül ami akkor volt 110000, a kezelések már nem vészesek, az 1-2000/alkalom. Csak akkor kellett havonta járnmom amikor az állandó volt fent, a kivehetősnél már csak 3 havonta járok. De nagyon alapos orvos. Miután levette a felragasztott fogszabályzót jött a fogfehérítés is és utána a kivehetős. Ezeknek darabja kb. 20000.

A doki neve Dr. Végh András és az V.ker. Veres Pálné u. 8. alatt van a rendelője. Ha kell írok telefonszámot is! Vágj bele. Ja és egészségpénztár szerződése is van, szóval a számlát elszámolhatod.

2013. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia koszi szepen a valaszt te is nagyon sokat segitettel mindenkeppen felfogom keresni! :)
2013. máj. 14. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!