Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen megőrültem, nem...

Teljesen megőrültem, nem tudom mit csináljak? (hosszu)

Figyelt kérdés

Van egy parkapcsolatom mar 2 honapja, agyilag mar teljesen hasznalhatatlan vagyok miatta, szinte minden 5 percben ra gondolok annyira hulyere vett.


Teljesen magaba bolonditott, szinte elkenyeztetett a figyelmevel, a bizalmamba ferkozott, bokokkal arasztott el, aztan tortent a munkahelyen egy nagy valtozas ami miatt tudom hogy nagyon elfoglalt, de nem ennyire, merthogy: azota kb orulok ha 2 sms-t kapok tole napkozben, meg sem kerdezi hogy vagyok, ha kerdezek valamit 1 szavas valasz jon ra, abszolut nem erdekli semmi velem kapcsolatban latszolag. Ez van napokig, aztan jon egy kattanas es megint egy tunder lesz, velem akarja tolteni az egesz hetvegejet, programot szervez, draga etterembe visz, bokol, ismeroseinek mutat be, allandoan atkarol vagy fogja a kezem, szeretettel nez ram, osszebujva alszunk...


Aztan vege a jo napoknak es most megint itt ulok, az ideg emeszt fel mert annyira vagyom ra hogy beszeljek vele de kozben a buszkeseg mar belulrol hogy en nem fogom eroltetni ha neki nem fontos, egyszeruen ebbe fogok mar begolyozni hogy nem tudom mit csinaljak, egyszeruen nem birom kitalalni mit gondol errol az egeszrol. Probaltam mar vele errol beszelni, olyankor mindig biztositott hogy nem en tehetek errol csak rengeteg a munkaja (ami igaz is de ENNYIRE?) mar 2x akartam vele szakitani mert elegem van a folyamatos agyalasbol, nyugalmat akarok, de "nem hagyta", kert hogy legyek vele turelmes amig ennek az idoszaknak vege. Aztan kezdodik elorol hogy le vagyok sz.rva.


En mar ezt nem birom, szakitani nem birok vele mert szeretem, de igy meg minden folosleges percem megmergezi az allando agyalas hogy mi a fenet csinalhat, mar arra is gondoltam hogy elkezdek ismerkedni hatha ugy konnyebb lesz, de azt meg nem erdemli meg mert egyebkent meg borzasztoan rendes hozzam amikor egyutt vagyunk.


Na most ezt r.hadtul senki nem fogja elolvasni olyan hosszu lett, meg keso is van, de hatha megis... valaki volt mar valaha ilyen helyzetben? mi lett a vege?


2013. máj. 31. 03:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Hasonló helyzet ismerős. Férfi szemszögből:

Dolgoztam, nem volt sok időm, kedven se ahhoz, hogy percenként hazajelezzek. Röviden tömören.


Nem bántásnak szántam a fentebbi sorokat.

De egy stresszes munkahely sajnos nagy hatással a párkapcsolatra is. Részemről úgy tűnik, kicsit megfojtod :). Aranyos, hogy írsz neki, ennyit foglalkozol vele, de hagynod kellene egy kis lélegzetvételt is. Ha hétvégéket együtt töltitek, figyelmes veled, jól érzed magad vele, akkor ezekre kellene fókuszálnod. A szürke hétköznapok valahogy eltelnek. Tudom! Tapasztaltam mennyire nehéz ilyenkor a másik hiánya, viszont a másik félnek egy idő után kellemetlen lesz. Próbálj meg vele kicsit türelmesebb lenni. Ha mégse változik, akkor komolyan le kell ülnöd vele és megbeszélned a fentebb leírtakat.

2013. máj. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

o nyugi en nem zaklatom, 2 smst valtottunk ma is, o errol igy konkretan nem tud hogy en itthon megzavarodok csendben, utoljara akkor panaszkodtam erre amikor megtortent ez a valtozas, mert olyan hirtelen volt, nem tudtam hova tenni, raadasul egy kapcsolat elejen, mikor olyan szepen indult minden. :(

most pl azt jatszom hogy direkt meg annal is kevesebbet irok neki mint amennyit o ir. aztan most nagyon kivancsi vagyok h elfelejtjuk egymast egy napon igy vagy mi lesz

2013. máj. 31. 04:46
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Nekem elsőre Tímár Mihály ugrott be. Az arany ember, aki kettős életet élt.
2013. máj. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
54%
Ebből semmi jó nem következik. Kapcsolat eleje, vége teljesen mindegy. Mond el neki, hogy érzel, beszélj az érzéseidről egy kicsit vele.
2013. máj. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Szóóóóval gyakorlatilag, ha együtt vagytok, akkor minden rendben és te attól vagy kiakadva, hogy ha meg nem vagytok együtt, akkor csak két sms-t ír és akkor már szarik rád? Basszus, foglald el magad te is rendesen egész nap és akkor nem lesznek ilyen gondjaid...
2013. máj. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló helyzet miatt szakításom. Később baráti viszonyban maradtunk, egyszer rákérdeztem, hogy őszintén, ő hogyan élte meg.

Ugyanez jött ki, hogy úgy érezte, megfojtom. Nem jelentettem kihívást, mert mindig ugrásra készen álltam, eltűnt a saját érdeklődési köröm, életem - pont az, ami érdekessé tett volna.

2013. máj. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem dolgozol? Nincs eleted? Baratok? En nokent megorulnek ha a parom nem birna magat lefoglalni.
2013. máj. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nna jött válasz mindkét oldalról. :) (Megfojtod, holott, nincs semmi gond, kontra kettős élet)


Én úgy gondolom, hogy - mivel ennyire hirtelen a változás, - sajnos tényleg meglehet, hogy kicsit "kiszeretett" belőled, DE ennyi alapján még korántsem biztos.


Szóval két dolgot tehetsz:

1. Hallgatsz az előttem szólók többségére, megpróbálsz önállósulni, élni az életed. És közben NEM esni abba a csapdába, hogy mindez sértődött "Jó, akkor Te sem kellesz nekem" játékba váltson, mert az csak olaj a tűzre. Tényleg legyen elfoglaltságod, az életed nem szólhat egyetlen pasiról, 2-3 hónapja azt se tudtad, hogy létezik mégis elvoltál, nem? Nno, hát akkor legyél el most is. :)


A pasival meg majd meglátjuk mi lesz, ha vége, azt észre fogod venni, ha nem, akkor meg lesz melletted egy boldog pár, de attól még van saját életed.


2. Lehet, hogy a fenti dolog nem fog menni. Talán azért mert tényleg túllépett rajtad, talán azért mert benned túl nagy a törés... Ezt át kell gondolnod. Akármelyik is a helyzet, sajnos lehet,. hogy a szakítás az egyetlen kiút. (Igen, sajnos lehet, hogy Ő ugyanúgy szeret, nem tett semmi rosszat, csak sok a dolga és MÉGIS a szakítás a megoldás, mert egyszerűen nem elég erős (még) a kapcsolat ahhoz, hogy ezt a hirtelen változást kibírja...sajnos van ilyen, attól még lehet, hogy ez a helyes döntés, amit meg kell hoznod... ezt Te látod, de összességében én az első változatra szavaznék)

2013. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodj meg Kérdező, ez kicsit nekem hisztinek tűnik. Szerintem a barátod teljesen egészségesen csinálja. Munkaidőben dolgozik, és arra koncentrál (ezért az egyszavas válaszok, nem akar kizökkenni), viszont ahogy írod, amikor veled van, akkor meg teljes mértékben veled van. Szervezi a közös programokat, figyel rád. Ha jól értem, minőségi időt tudtok együtt tölteni.

Akkor meg minek gyártod magadnak a problémát, hm? K*rva gyorsan el fogod magad mellől üldözni. Nekem is volt ilyen barátnőm. Egyszerűen alig értette meg, hogy az erdő közepén, nyakig beöltözve (méhészkedés) egyszerűen tényleg nincsen 2 percem sem megírni egy sms-t neki. Max ebédkor, vagy amikor hazaértem. De hogy ő ezt nem hiszi el. Na mondom álljál le, gyere ki egyszer dolgozni velem, és meglátod: ahhoz, hogy 2 perc alatt válaszoljak előtte 20 perc előkészület kell, kizökkenek az egészből.


Szóval én is csak azt tanácsolom, hogy foglald el magad. Nincs mit tanulnod, nem dolgozol?

Ha nincs és nem, akkor olvass, vagy takaríts, vagy főzz, vagy szervezz barátnőiddel programot, járj el táncolni/tornázni/kézműves szakkörre. Tanulj nyelvet a neten. Annyi lehetőség van, hogy az nem igaz. De te inkább a párodnak hisztizel, szerinted ez normális?:D

2013. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

jajdejo hogy kiirtam ezt a kerdest legalabb latom hogy valszeg nalam van a hiba. :D


amugy tenyleg hulye helyzetben vagyok, kulfoldon tortenik a fent leirt eset, a parom idevalosi, en meg nem, eddig volt munkam csak otthagytam mert nem volt jo, de amugy mar akkor kezdodott ez a dolog amikor meg dolgoztam es mar akkor is kegyetlenul idegesitett, foleg hogy elotte meg annyit irt hogy mar szinte sok volt. na kivancsi leszek mert elvileg 1-2 heten belul megszunik a korulmeny ami miatt nagyon nehez a munkaja most.


na szoval diohejban valoban az a baj hogy en nem vagyok lefoglalva megfeleloen, o meg ketto helyett is. na majdcsak osszejon a dolog valahogy, leallitom magam egy darabig mindenesetre, meg koszi a valaszokat :D

2013. máj. 31. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!