Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Teljesen megőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Teljesen megőrültem?

Figyelt kérdés
van 1 srác aki tetszik...múltkor beszéltünk arról hogy lesz egy buli és kiderült h mind2en megyünk...mondta h majd biztos beszélünk meg ott majd találkozunk...azután rossz kedvem volt..nemtudom miért..az elöbb beszéltem vele..elég keveset beszéltünk arról hogy miért nem volt ott, meg hogy mind2en unatkozunk, meg rossz az idő..és most nagyon jó kedvem lett:O:D ez mitől lehet??
2010. jún. 22. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Bizsereg a nunid?
2010. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem...nem izgultam fel sem...és igen, én is nagyon valószínűnek tartom hogy terhes lennék..kb akkora az esély rá mint arra hogy te vicces vagy
2010. jún. 22. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy beszélgettél vele.
2010. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

19:05

Nem viccnek szántam amúgy.... szerintem bejön neked az a srác!

2010. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz szerelmes lenni kicsim.
2010. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem is, pláne h úgy kezdtem hogy van 1 srác aki tetszik:Dam sejtettem, de akkor sem...csak azt nemértem hogy amikor beszéltünk róla hogy jó ha mind2en ott leszünk akk majd találkozzunk akkor rossz kedvem volt, most meg hogy semmi nem volt, most meg jó....ráadásul keveset is bezséltünk..meg kb semmiről
2010. jún. 22. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert tartasz tőle, hogy ő mit érez, bejössz a neki stb... ez normális
2010. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
igen gáz, h saját érzéseidet nem érted és ezért ide kell írnod...
2010. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!