Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem. és nemtudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány csak kérdése:

Szeretem. és nemtudom mit tegyek? Már teljesen megőrültem, egyszerűen kikészülök. Segítséget kérek aki csak tud.

Figyelt kérdés
Van egy srác akit imádok de nemtudom mit tegyek? már nem egyszer úgy volt hogy megpróbáljuk de akkor én valami miatt nem mertem belevágni mert féltem mi lesz? Lenne..erre most rájöttem a mostani beszélgetéseink során HOGY Ő ÉLTETEM SZERELME! Nemtudom mit tegyek? mert ő most ugy van vele hogy lesz ami lesz már ő maga sem tudja..holnap találkozom vele nemtudom mit mondjak? mit tegyek? segítsetek életem múlik rajta..
2012. nov. 23. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2012. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszélj vele, mondd el az érzéseid
2012. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 éves
2012. nov. 23. 19:57
 4/4 anonim válasza:
na miaz összejött végül??? :)
2013. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!