Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a férjedet...

Mit szólnál ha a férjedet lopás miatt letartóztatnák?

Figyelt kérdés
Van egy férjed akit egyszer felkeres a rendőrség, kiderül, hogy több százezret lopott azért mert a gyerekednek kórházi ellátásra van szüksége, és hiába dolgozik, mert az a pénz nem elég rá.
2013. jún. 1. 19:54
 1/10 anonim válasza:
21%

[link]


ezt tenném

2013. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megdöbbennék és mélységesen elkeserednék, hogy ilyen eszközökhöz nyúlt, ugyanakkor valahol tele is sírnám a párnámat, amiért ennyire mélyen érintette a gyerekünk gyógyulása.
2013. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a gyerek miatt tenné, mert az élete függ a kórházi kezelésektől, akkor nem haragudnék rá annyira...


Ha azért lopott volna mert elkártyázza vagy qvázni jár akkor elválnék.

2013. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Aham, és eközben én, mint feleség hol voltam? Hogy-hogy nem láttam, hogy többet költünk, mint amennyi a bevételünk? Illetve nem a középkorban élünk, erre vannak a különböző alapítványok, hogy a gyereket ne csak "postakocsi-fosztogatással" lehessen gyógyítani.
2013. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mellette állnék, mert elkeseredésében tette.
2013. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj!

De akitől lopott, annak nem kellett a pénz? Esetleg a saját gyereke eltartására? Meg aztán a duma a kórházi költségesekre. Magyarországon minden kiskorúnak ingyenes az orvosi ellátás. A kórházi is. A lopás az lopás.. Tudod, a gyerekkorban tanulni kell, aztán jó végzettséget kell elérni, dolgozni járni, és akkor nem kell később sem lopni. De dumának nagyon jó.

2013. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem más jutott eszembe ezzel kapcsolatban. Rendben, a gyerekének akart jót (van olyan kezelés, amit nem áll a tb), de kérdem én, azzal hogy most lebukott és elvesztettünk egy kereső felet (még ha nem is keresett olyan túl sokat), most jobb helyzetben vagyunk?

Csak most lesz a család igazi nagy sz*rban hála eme csodás ötletnek....

2013. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy lehetett volna ügyesebb és kitalálhatott volna valami mást a lopáson kívül.
2013. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A kérdés elméleti volt, köszönöm a válaszokat :)

Csak hallottam már ilyenről.

2013. jún. 7. 11:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen. A lányregények ilyenekkel vannnak tele.
2013. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!